Karol Gręda moda męska na specjalne zamówienie

Projektant Karol Gręda swoje pierwsze kroki w świecie mody postawił już dość dawno. Na początku był modelem dla znanych firm odzieżowych,następnie postanowił stworzyć coś własnego.

 

Swoją działalność rozpoczął w roku 2008. Pobierał praktyki z projektowania ubioru w jednej z najbardziej znanych szwalni w Europie jednocześnie pracując na utrzymanie. Nigdy nie zrezygnował ze swojego marzenia  by to właśnie projektowanie było nie tylko jego pasją,ale również źródłem dochodów. Na  pokazie w Bydgoszczy zadebiutował z kolekcją marynarek, ale jego głównym założeniem było trafianie tylko do wybranej grupy klientów, na specjalne zamówienie w związku z czym nie dążył do organizacji kolejnych eventów. Nie szukał rozgłosu wokół swojej osoby, ale widząc i odczuwając zainteresowanie swoją pracą postanowił,że musi wyjść temu na przeciw i przychylniej patrzeć na propozycje między innymi pokazów. Jego domeną są garnitury męskie szyte na miarę. Na swoim koncie ma projekty wykonane również dla osób znanych z pierwszych stron gazet takich jak gwiazdy czy politycy. Jego Dyrektorem Artystycznym jest dobrze znany w świecie mody Ariel Banaszewski, który organizował i nadzorował wiele znaczących pokazów mody w naszym kraju.


W związku z dużym zainteresowaniem swoją osobą jak i swoimi projektami postanowił ulec prawom rynku i wziąć udział jako gość specjalny w XVI Gali MODA&STYL, która odbyła się 3.06.2012r. W Soho Factory w Warszawie. Podczas pokazu zaprezentowano 10 projektów Karola Grędy. Poza tym Pan Karol zasiadał również w jury podczas pokazów konkursowych zaprezentowanych na Gali.Poza tym Projektant planuje swój autorski pokaz na wrzesień br., który odbędzie się również w Warszawie.

Marka sygnowana nazwiskiem Karola Grędy zajmuje się projektowaniem eleganckiej odzieży męskiej. Wszystkie projekty Karola Grędy wykonywane są za pomocą tradycyjnych technik krawieckich, a precyzyjne wykroje są w całości zszywane i wykańczane ręcznie. Znaki rozpoznawcze marki to nowoczesna elegancja, liczne odwołania do stylowej klasyki gatunku, jak również innowacyjne designerskie detale inspirowane najnowszymi trendami mody męskiej z wybiegów, jak również z nurtu street fashion.

Kroje i fasony dopasowywane są do potrzeb i preferencji zamawiającego, z uwzględnieniem trybu życia i przeznaczenia stroju. Podstawą każdego projektu jest rozmowa z klientem: asystenci projektanta pomagają w doborze kolorów (analiza kolorystyczna) a także materiałów. Następnie, zdejmowanie są miary i dobierany jest fason właściwy dla postury, wzrostu oraz stylu zamawiającego. Każdy projekt marki Karol Gręda wykonywany jest na indywidualne zamówienie, po wcześniejszym zdjęciu miar oraz dopasowaniu fasonu i tkanin. Istnieje możliwość zastrzeżenia indywidualnego fasonu, co uczyni model niepowtarzalnym.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony