Anthoni Crown nowoczesny styl i tradycyjnie wysoka jakość

antonicrownTa niemiecka marka znana jest z wyszukanego wzornictwa i wysokiej jakości. Równie ważnymi elementami w jej rozwoju jest nowoczesność i unikatowe rozwiązania a o statusie świadczy pokaz otwarcia na Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie.

Ulotne piękno budzi żal przemijania, dlatego Anthoni Crown zadbał o to abyś produktami tej marki mogli cieszyć się dłużej. Dobór najlepszych materiałów i wysoka jakość wykonania to bezsprzeczny atut ale to co czyni tą markę wyjątkową jest unikatowość stosowanych rozwiązań i dbałość o szczegóły. Przykładem jest tu sprzączka paska. Jej rozwiązanie chronione patentami pozwala nie tylko na płynną regulację ale przez brak bolca i dziurek w zdecydowany sposób wydłuża żywotność paska zapobiegając jego zużyciu. Znika też problem dostosowania długości czyli konieczność dorabiania dziurek co z reguły wpływa niekorzystanie na ogólny wygląd. Sprzączki, z których marka Anthoni Crown jest najbardziej znana przez swoją nietuzinkowość przyciągają wzrok swoim wzornictwem.


Należy zwrócić uwagę na fakt, że Anthoni Crown to nie tylko paski damskie i męskie to również a może przede wszystkim torebki i akcesoria.

Pamiętajmy, że są akcesoria które dodają nam powagi i powodują, że jesteśmy postrzegani jako osoba posiadająca styl i klasę. Przykładem takich przedmiotów są miedzy innymi: pióro, długi parasol i wizytownik (futerał na wizytówki). Sposób w jaki obchodzimy się z wręczoną wizytówką pokazuje jaki mamy stosunek do osoby, która nam ją wręczyła. Można schować ją do tylnej kieszeni spodni lub do portfela, jednakże zachowanie jej w gustownym wizytowniku jest dla osoby wręczającej nobilitujące i pokazuje, że traktujemy go z powagą i szacunkiem. Wizytowniki  Anthoni Crown swoim wzornictwem i wykonaniem pokazują nas jako mężczyznę z klasą a osoba której wizytówkę włożymy do takiego wizytownika na pewno poczuje się doceniona.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony