Męski skórzany pasek do spodni

Skórzany pasek do spodni to obowiązkowy dodatek w naszej garderobie. Jest jednym z najbardziej męskich dodatków. Jednak zdarza się, że pasek nie koniecznie jest naszą ozdobą. Bardzo dużo zależy od jakości paska. Tanie paski z skóry ekologicznej czyli sztucznej zdecydowanie odbiegają jakością od skóry naturalnej. Efekty widać na załączonych zdjęciach:

Klejenie skóry naturalnej i sztucznej też nie przynosi oczekiwanych efektów a przetłoczenia imitujące szycie wcale nie podnoszą jakości wyrobu!

Niestety nawet paski ze skóry naturalnej ulegają zużyciu.

Kolejny problem pojawia się kiedy zaczynam przybierać w obwodzie i dziurki najpierw ulegają wyrobieniu później niestety musimy przesunąć pasek o kolejną dziurkę i wówczas nasz nawet najbardziej wytworny strój przestaje się prezentować wyjątkowo.

Dziurki będą wyrabiać się zawsze. Często czujemy też dyskomfort po bardziej obfitym posiłku kiedy musimy „popuścić pasa”.

Nie zapominajmy o dorabianych dziurkach czy niebezpiecznych sprzączkach.

Czy istnieje zatem jakieś rozwiązanie, zwłaszcza, że dobre paski nie są tanie?


 

Anthoni Crown to niemiecka marka z własną produkcją, znana i ceniona dzięki ofercie ekskluzywnych kolekcji pasków, portfeli oraz torebek, a poprzez swoje innowacje wyznacza nowe standardy dla koneserów. Odnosząca sukcesy na rynkach międzynarodowych firma designerska wyznaje filozofię ekskluzywności i zamiłowania do perfekcji.

Dzięki opatentowanemu systemowi zapięcia zrezygnowano całkowicie z bolca i dziurek oferując użytkownikowi komfort, który dotychczas był nieosiągalny. W kolekcji damskiej ekskluzywny projekt, „prowadzenia końcówki paska po stronie wewnętrznej" jest całkowicie niewidoczna, w 2010r. został zgłoszony do Europejskiego Urzędu Patentowego.


Zalety pasków Anthoni Crown przekonają wszystkich mężczyzn i wszystkie kobiety podążających za modą. Paski nadają się doskonale do użytku w czasie wolnym i w życiu zawodowym. Dzięki różnym modnym kolorom i tłoczonym wzorze strusia, krokodyla i pytona można je idealnie dopasować do każdego stroju.

Jasna skóra welurowa od strony wewnętrznej podkreśla wysoką jakość, nie farbuje i zapobiega przesuwaniu się paska.


Pasek przyciąga wzrok zwłaszcza jeżeli odcina kolorystycznie od reszty lub ma ładną lub oryginalną sprzączkę.

 

Pamiętajmy, że kolor paska dobieramy do koloru butów.

Nie nośmy paska pod brzuchem nie wygląda to dobrze. Jeżeli Twój brzuch jest zbyt obfity pamiętaj, że możesz użyć szelek... 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony