Reebok Tempo U-Form

Lubisz wygrywać? Masz naturę zwycięzcy? Specjalnie dla Ciebie powstały najbardziej dopasowane buty o jakich możesz marzyć Poznaj gorący basketballowy hit tego lata! Innowacyjna technologia zapewniająca wygraną? Tylko w butach do koszykówki Reebok Tempo U-Form!

Każda minuta zbliża Cię do zwycięstwa, z każdy krokiem atmosfera staje się coraz bardziej gorąca! Temperatura emocji rosnąca w czasie meczu zainspirowała inżynierów Reebok do stworzenia unikalnej technologii, która pozwala idealnie dopasować buty do kształtu stopy. Innowacyjna technologia U-Form opatentowana przez markę Reebok sprawi, że Reebok Tempo U-Form uformują się na kształt stopy! Aby zaczęła działać należy podgrzać buty przez ok. 8 minut minut w zwykłym piekarniku, a następnie założyć je na nogi, ciasno zasznurować i ruszać w drogę!

 

Mając na nogach buty Reebok Tempo U-Form zwycięstwo masz w kieszeni! Niepowtarzalny sportowy komfort w połączeniu z oryginalnym designem buta skoncentrują na sobie uwagę przeciwników pozwalając Ci zdobywać kolejne punkty!

Czarną  sylwetkę buta we jodełkowym wzorze rozjaśnia logo w intensywnym kolorze malibu blue Wysoka technologiczna podeszwa Reebok U-Form to gwarancja idealnego dopasowania, jaki można osiągnąć zaledwie w 8 minut!


Więcej na stronie www.reebok.com/PL


Cena: Buty Reebok Tempo U-Form - 429 PLN

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony