Najlepszych stylizacji brody w 2017 roku

Światowy Dzień brody już 2 września. Z tej okazji marka Braun i specjalista od męskiego zarostu Lee Kynaston przygotowali zestawienie najlepszych stylizacji brody w 2017 roku.

BRODA KIEROWNIKA

broda_kierownikaStyl: to wersja pełnej brody, ale przeznaczona dla hipsterów. Broda roku 2017 jest krótsza, bardziej staranna, kształtna i mniej pełna niż jej poprzedniczka. Dzięki temu, że jest mniej okazała pasuje niemal każdemu. Pomyśl o niej bardziej jako o Twoim naturalnym elemencie stylu niż przebraniu.

Dla kogo: Starannie wykończona broda dopasowuje się do każdego kształtu twarzy. Wystarczy kilka prostych sztuczek, aby osiągnąć zamierzony cel. Jeśli masz okrągłą twarz, skróć lekko długość po bokach, aby twarz wydała się bardziej pociągła. Twoja twarz jest wąska i podłużna? Zostaw boki trochę dłuższe. Jeśli masz podwójny podbródek możesz go zakamuflować – pozwól rosnąć brodzie w okolicach jabłka Adama.

Gdzie: Londyn

NIEDBAŁY ZAROST

niedbay zarostStyl: Jest to styl, który reprezentują James Franco i Orlando Bloom. Lekko niedbały, nonszalancki, uliczny i niepretensjonalny. Doskonały dla artystycznej duszy. Jeśli chcesz osiągnąć efekt nieprzespanych nocy z powodu odbytych imprez – ta stylizacja jest dla Ciebie!

Dla kogo: Większość mężczyzn wygląda w nim dobrze, jednak ogólna stylizacja w przypadku takich wąsów i brody jest istotna. Twój wygląd musi być spójny. Ta stylizacja zarostu bardziej pasuje mężczyznom, którzy pracują jako freelanserzy, a na co dzień wybierają raczej styl hip-hopowca niż garnitur.

Gdzie: Paryż

BONDI BEARD

brodaStyl: Zrelaksowany i oddychający pełną piersią – taki mężczyzna będzie dumnym posiadaczem pełnej, okazałej brody, która ozdobi jego twarz. Choć dłuższa i wyrazista to wcale nie oznacza, że jest nieokiełznana i nieprzemyślana. Wprost przeciwnie – jej kształt jest starannie zarysowany i wymaga regularnego przycinania.

Dla kogo: Ta broda świetnie wygląda nie tylko na dwudziestolatku, lecz także z dumą może nosić ją pięćdziesięciolatek. Taka broda szczególnie nadaje się dla mężczyzn o pociągłych twarzach. Sprawdzi się również, gdy zależy Ci na złagodzeniu konturów linii żuchwy. Aby osiągnąć taki efekt, zadbaj, by boki były nieco krócej przycięte niż podbródek. Jeśli masz okrągłą twarz, trymuj boki regularnie, aby twarz nie nabierała jeszcze więcej krągłości. Zadbana, pełna broda odwraca uwagę od włosów na głowie, jeśli nie są tak bujne, jak byś tego chciał.

Gdzie: Sidney

MISTRZ PRECYZJI

brodaStyl: Idealny sposób na dopełnienie starannie wybranego stroju. Taka stylizacja twarzy jest doskonałym sposobem na podkreślenie swojego indywidualizmu. Kilkudniowy zarost jest precyzyjnie wykończony a linia konturów ma nieco artystyczny charakter.

Dla kogo: Doskonała propozycja dla młodych chłopaków i mężczyzn z wyraźnie zarysowaną linią żuchwy i posiadaczy  twarzy o kwadratowym kształcie. Idealny dla facetów, którzy chcą wyglądać nieco poważniej i nadać swej twarzy surowego charakteru. Świetnie sprawdzi się u mężczyzn, którym nie służy pełna broda lub zarost jest nierówny.

Gdzie: Berlin


SUBTELNE WĄSY

zarostStyl: Współczesne wąsy są znacznie mniejsze niż te, które znamy z filmów rodem z lat 90. Dzisiaj nadają stylizacjom nieco nonszalancji. Są delikatne, subtelne, nie grają pierwszych skrzypiec na twarzy.

Dla kogo: Mogą zdobić każdą twarz, jednak najlepiej sprawdzą się u mężczyzn z małymi ustami. Wąsy sprawią, że usta będą wydawały się pełniejsze. Jeśli masz okrągłą twarz, pamiętaj, że wąsy powinny mieć wąski kształt. Są łatwe w pielęgnacji, nawet dla mężczyzn, którzy mają obfity zarost.

Gdzie: Los Angeles


KOZIA BRÓDKA

kozia bródkaStyl: Przez długi czas kojarzona była  z artystami, intelektualistami i muzykami. Czy wyobrażacie sobie Edge’a z U2 bez takiej brody? Kozia bródka nadaje mężczyznom artystycznego charakteru. Jej posiadacz sprawia wrażenie zrelaksowanego, a cała stylizacja jest nieformalna, nowoczesna i łatwa do pielęgnowania.

Dla kogo: To nie do końca broda, ale też nieco więcej niż wąsy. Kozia bródka pasuje do większości kształtów  twarzy. Lepiej wyglądają w niej posiadacze ciemniejszych włosów niż blondyni. Nieco dłuższa bródka wygląda naprawdę dobrze u mężczyzn, którzy mają okrągły kształt twarzy, ponieważ taka stylizacja wyszczupla ją optycznie.

Gdzie: Hong Kong


NIEKONTROLOWANY ZAROST

zarost_niekontrolowanyStyl: Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wyglądać, jakbyś nie golił się przez kilka dni, ale zupełnie nie chodzi tutaj o efekt zaniedbania. Długość brody powinna być odpowiednio wytrymowana, gdy wybierasz się do pracy, baru i klubu. Unikaj zakreślania wyraźnych konturów, ponieważ stylizacja powinna mieć lekki, niezobowiązujący charakter.

Dla kogo: Ta stylizacja to przede wszystkim bezproblemowa pielęgnacja i łatwy sposób do zmiany wyglądu. Taka broda jest dla tych, którzy chcą wyglądać na trochę starszych lub mają trudności z zapuszczeniem pełnej brody. Ten look sprawdzi się, gdy chcesz podkreślić kontury twarzy  i ukryć niedoskonałości.

Gdzie: Nowy Jork

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony