Kolekcja koszul ślubnych, garniturów, fraków i smokingów Da Vinci.

Ta dobrze znana wśród elit politycznych i biznesowych oraz osób publicznych marka, posiada bogatą ofertę ślubną. Kolekcja ślubna i specjalne okazje. W ofercie specjalnej znajdują się koszule smokingowe, frakowe i ślubne. Do każdej z nich według indywidualnego upodobania można wybrać rodzaj tkaniny, model kołnierza oraz mankietów.

Szyta na miarę koszula z kolekcji specjalnej kosztuje 499 zł, natomiast gotowa 399 zł. Kolekcję tę uzupełniają kamizelki frakowe, pasy, muchy, guziki i spinki. Muchy dostępne są w dwóch wariantach: gotowe i do wiązania, oba rodzaje wykonane są z jedwabiu. Firma realizuje również nietypowe zamówienia według wzorów dostarczonych przez klientów. Oprócz koszuli w Da Vinci zamówić także można uszycie fraka, smokingu lub garnituru. Na gotowy garnitur, frak czy smoking czeka się od czterech do sześciu tygodni, cena garnituru zaczyna się od 4.500 zł, fraka od 5.500 zł a smokingu od 5.000 zł.

 

Informacje o marce Da Vinci i o warszawskim salonie

Koszule

Marka Da Vinci jest dobrze znana wśród elit politycznych i biznesowych oraz osób publicznych.

Swoją renomę zawdzięcza perfekcyjnie skrojonym i uszytym z najlepszych materiałów koszulom. W odróżnieniu od innych firm, Da Vinci dysponuje paletą 400 wzorów materiałów, ponad 42 modeli kołnierzy i 12 typów mankietów. Tkaniny pochodzą z najlepszych włoskich tkalni o wielowiekowej tradycji. Niepowtarzalność koszul podkreślają doprecyzowane detale, takie jak gęstość szwu (8-9 ściegów na 1cm), guziki z muszli morskich o pięknym perłowym połysku. Da Vinci dostosowuje ofertę do pojawiających się trendów np. gdy wzrosła popularność dużych zegarków męskich, firma wprowadziła szycie większego mankietu, by zegarek swobodnie wsuwał się pod materiał. Na wszystkich koszulach zamówić można wyszycie indywidualnego monogramu. Warto podkreślić, że uszyta na miarę koszula może podkreślić atuty sylwetki lub zatuszować jej braki. Uszycie koszuli na miarę zajmuje około trzech tygodni, cena od 499 zł.

Garnitury

Filozofią firmy jest poszerzanie oferty i dostarczanie klientom jak najpełniejszej usługi.

W związku z tym, pod marką Da Vinci powstają również szyte na miarę garnitury. Ich wzór można wybrać spośród ponad czterech tysięcy najlepszych włoskich tkanin, z których szyją także wielkie domy mody. Uszycie garnituru zajmuje od 4 do 6 tygodni, a jego cena zaczyna się od 4.500 zł.

Salon, Da Vinci, Al. Szucha 16/44

salonZ myślą o najbardziej wymagających klientach, wiosną 2009 roku w Warszawie przy Al. Szucha 16/44, firma otworzyła swój showroom. W tym dyskretnie oznaczonym miejscu klienci, po wcześniejszym umówieniu się i pod opieką stylisty, wybierają fason koszuli i rodzaj tkaniny.

Spotkanie ze stylistą jest okazją, by poznać zasady odpowiedniego doboru stroju do okazji (strój: biznesowy, wieczorowy, weekendowy), typy sylwetki oraz zasady łączenia kolorów, faktur i dodatków. Tego rodzaju indywidualne konsultacje pozwalają na poznanie nowych trendów w męskiej garderobie i na ukształtowanie własnego stylu. W trakcie spotkania obecny jest również krawiec, który zdejmuje miarę.

Da Vinci proponuje również unikalne wzory krawatów typu six fold oraz spinek do mankietów, które są wypełnione masą perłową lub półszlachetnymi kamieniami.


ZAPRASZMY DO WYPOŻYCZENIA PRODUKTÓW DO SESJI.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony