POWIEDZCIE TO SOBIE BEZ SŁÓW... MIKOŁAJKOWA ZABAWA Z WOLĄ!

Ze mną nie zabłądzisz, a może Jestem 8 Cudem Świata – a Ty, co dzisiaj chcesz przekazać swojej partnerce? Zadziwiasz mnie lub Mam świetny nastrój odpowie Ci twoja kobieta. Z okazji Mikołajek taką rozmowę możecie przeprowadzić bez słów, wystarczy, że spojrzycie na swoje… stopy. Tak, to możliwe, dzięki limitowanej kolekcji skarpetek i stopek od polskiej firmy Wola.

skarpetki WOLADobra komunikacja to podstawa udanych relacji. Nie od dziś wiadomo, że kobiety wyrażają się w sposób bardziej emocjonalny niż mężczyźni, którzy z kolei cenią sobie konkretne i proste komunikaty. Polska firma Wola, z myślą o osobach mających poczucie humoru i szukających niestandardowych form komunikacji, wprowadziła na rynek skarpetki męskie z oryginalnymi napisami oraz stopki z emotikonami dla kobiet. To doskonały pomysł na mikołajkową zabawę we dwoje!

Kobieta zmienną jest – stopki z emotikonami

stopki z emotikonamiMikołajki to nie tylko dzień, na który z niecierpliwością czekają dzieci. To doskonały pretekst, by bez względu na wiek, podarować bliskiej osobie choćby drobny upominek. Zabawnym pomysłem mogą być stopki dla kobiet z emotikonami. Kolorowa buźka już od rana podpowie w jakim nastroju jest twoja kobieta i pomoże uniknąć zbędnych nieporozumień. Bo jak każdy wie, jeśli na jej twarzy widnieje nietęga mina, lepiej nie zadawać niepotrzebnych pytań, a kiedy uśmiech – szanse na mile spędzone chwile - wzrastają. To takie proste! A do tego, wykonane z bawełny stopki są urocze, miękkie i przyjazne dla skóry.

Stopki – cena 7,90 zł

W męskim stylu - 6 par z oryginalnymi napisami

skarpetki WOLAMężczyźni mają swoje ugruntowane spojrzenie na świat. Stylem życia i sposobem ubierania się chcą podkreślić swoją osobowość i charakter. Jedni lubią ekstrawaganckie stroje, inni preferują wyraziste, ale bardziej dyskretne dodatki. Dla jednych i drugich niesztampowym pomysłem na prezent będą oryginalne skarpetki z napisem, którym może przekażą więcej niż odważyliby się w zwykłej rozmowie. A do tego będziecie mieć razem dobrą zabawę. W sam raz na mikołajkowy wieczór.

Zestaw 6 par skarpetek – cena: 67,90 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony