Wygodna elegancja z Navigare

Jesienno – zimowa kolekcja marki Navigare jest przeznaczona dla dojrzałych mężczyzn, którzy przykładają wagę do ponadczasowego stylu i jakości.

Jak w poprzednich kolekcjach, taki i tym razem, słowem kluczem jest oksymoroniczne hasło „sportowa elegancja” – jednak wystarczy rzucić okiem na propozycje przygotowane przez projektantów marki, aby przekonać się, o co chodzi. Sugerowane w sesji wizerunkowej stylizacje, owszem, bez problemu można przypisać casualowemu lookowi – puchowe kurtki, różnorakie swetry czy jeansy. Jednak odpowiednio dobrane i zestawione, w szlachetnej i stonowanej kolorystyce – stanowią ozdobę mężczyzny i dodają mu klasy. Efekt ten jest na tyle silny, że bez problemu bylibyśmy w stanie wyobrazić sobie członka jednej z zachodnich królewskich dynastii ubranego od stóp do głów w rzeczy Navigare.

Jeżeli w nadchodzących miesiącach chcesz postawić na elegancję, jednak doprawioną nutką przekory i idealnie wpasować się w elegancję wielkomiejskiego krajobrazu, jesienno-zimowa linia Navigare będzie idealna dla Ciebie.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony