Swetry na jesień

Jesienna aura jest coraz bliżej – schyłek lata to najwyższa pora na stopniową zmianę garderoby i szukanie inspiracji na nadchodzące chłodne dni. Podrzucamy Wam kilka pomysłów na minimalistyczne stylizacje z jesiennymi swetrami.

Kolory, które będą obowiązywać jesienią to ciemne zielenie, szarości, granaty i różne odcienie pomarańczu oraz bordo. Sztuka w nadchodzącym sezonie będzie polegała na umiejętnym łączeniu ich ze sobą.

W pierwszej stylizacji proponujemy zestawienie ciemnogranatowych jeansów ze szmaragdowym swetrem, który na łokciach ma naszyte szare łaty. Do tej podstawy proponujemy stylowe okulary przeciwsłoneczne (jesienią również świeci słońce!) i brązowe półbuty na niebieskiej „słonince” z pomarańczowymi sznurówkami.

Na chłodne jesienne wieczory idealny będzie gruby szary sweter z warkoczami. By ożywić szarość, dobierz do niego intensywnie granatowe spodnie i współgrające kolorystycznie ciekawe buty. Z kolei na dzień idealny będzie zestaw o podobnej tonacji kolorystycznej, jednak w nieco jaśniejszych barwach. Zapinany na guziki sweter połącz z błękitnymi chinoisami, granatowym szalem i butami – i stylizacja gotowa!

Stylizacja 1.

Sweter i spodnie – NAVIGARE/ navigare.eu, buty- Badura/Badura.pl, okulary- TK Maxx/tkmaxx.com

Stylizacja 2.

Sweter i spodnie – NAVIGARE/ navigare.eu, buty- Badura/Badura.pl, okulary- TK Maxx/tkmaxx.com

Stylizacja 3.

Sweter i spodnie – NAVIGARE/ navigare.eu, buty- Badura/Badura.pl, zegarek i szal- TK Maxx/tkmaxx.com
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony