Softshelle w ofercie Lidla - idealna kurtka na chłodniejsze dni

Zmienna pogoda w ciągu dnia i chłodne wieczory – to oznaki, że lato powoli dobiega końca. Aby być gotowym na każdą aurę, warto od 27 sierpnia zajrzeć do Lidla, który w swojej ofercie przygotował kurtki typu softshell dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki praktycznym i wygodnym kurtkom, wypoczynek na świeżym powietrzu będzie udany nawet w wietrzne dni. Zatem rodzinną wyprawę po zakupy do Lidla czas zacząć!

Od morza do Tatr

Planując wędrówki po górach, leśne lub nadmorskie spacery, należy być przygotowanym na każdą zmianę warunków atmosferycznych. Kurtkom softshell od Lidla nie straszny deszcz i wiatr – dzięki specjalnej formule świetnie sprawdzą się podczas wycieczek pieszych, rowerowych, jak i innych aktywności fizycznych. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką funkcjonalnością – trzywarstwowa tkanina softshell z membraną oraz wyściełanie z polaru zapewniają ochronę przed zimnem, natomiast warstwa oddychającego materiału zapobiega nadmiernemu przegrzaniu.

kurtki_lidl

Softshelle dla całej rodziny

W ofercie Lidla znajdują się kurtki dla całej rodziny: 8 wzorów damskich (Crivit 55zł/ szt.) w rozmiarach S-L, 8 wzorów kurtek męskich (Crivit 55zł/ szt.) w rozmiarach M-XL, 8 wzorów dziewczęcych (Crivit 39 zł/ szt.) oraz 8 wzorów chłopięcych w rozmiarach 110-164 cm (Crivit 39 zł/ szt.). Dzięki tak bogatej ofercie oraz atrakcyjnym wzorom i kolorystyce, każdy na pewno znajdzie model, który przypadnie mu do gustu. Kurtki dziecięce zostały wzbogacone o odblaskowe elementy, zwiększające widoczność dzieci po zmroku. Ta dodatkowa funkcja sprawdzi się nie tylko podczas wycieczek, ale również w drodze do szkoły.
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony