Cztery hity lata - stylizacje

Zastanawiacie się, które wiosenne trendy będą obowiązywać również latem? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy odpowiedź na to pytanie!

Po pierwsze: dżins. Jest to supertrwały materiał, który nigdy się nie starzeje; nie tylko ze względu na swoje właściwości, ale przede wszystkim dzięki ilości wcieleń, w których występuje – co automatycznie pomnaża możliwości dobrania go do naprawdę różnorodnych stylizacji. Latem obowiązywać będzie jego jasny, błękitny odcień. Przestrzegamy z kolei przed za dużymi przetartymi spodniami dżinsowymi! Najlepiej sprawdzi się kurtka, zwana też kataną, ewentualnie szorty.

Po drugie: styl marynarski. Ten trend jest niemal coroczny, gdyż idealnie sprawdza się w letnich warunkach pogodowych. Wyobrażacie sobie spacery na plaży w ciepłych flanelowych koszulach w kratę? Paski, połączenie bieli  i granatu, akcenty czerwieni – to gwarancja sukcesu w marynistycznej stylizacji!

Po trzecie: safari. Jest gorąco, powietrze pod wpływem temperatury leniwie topnieje na horyzoncie… Tak, to pora na pomarańcze, beże, khaki i brązy – kolory ziemi. Jeśli zaś chodzi o desenie – oczywiście moro! Jak bez niego obyć się w tropikalnej dziczy?

Po czwarte i ostatnie: floral. Jest to kontrowersyjny trend, tylko dla odważnych Panów. Nie obawiajcie się jednak – kwiaty wcale nie muszą być zagrożeniem dla Waszej męskości, a wręcz mogą stanowić przyciągającą oko ciekawostkę, który uczyni z Was dandysów na miarę XXI wieku.

 

Stylizacja „Dżins”

T-shirt i szorty – NAVIGARE/kbhandlowa.com

Stylizacja „Styl marynarski”

Koszulka polo, sweter i spodnie – NAVIGARE/ kbhandlowa.com, kurtka – Wellensteyn/Kopernika 6

Stylizacja „Safari”

Koszulka polo, kurtka i szorty – NAVIGARE/ kbhandlowa.com

Stylizacja „Floral”

Koszulka polo, kurtka i szorty – NAVIGARE/ kbhandlowa.com

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony