G-SHOCK w militarnej odsłonie

W najnowszej kolekcji zegarków G-SHOCK wraca motyw kamuflażu. Po sukcesie poprzedniej linii,  Casio  odświeża design i prezentuje "nówki" z opcją analogową.

G-SHOCK nawet w zakamuflowanej wersji rzuca się w oczy. W końcu sam design produktów to niemalże logo - już z daleka można zweryfikować czy ktoś ma na nadgarstku ten właśnie zegarek, czy te nie. Tym bardziej, że rynek nie oferuje zbyt dużej palety zegarków w wersji moro, z drugiej zaś strony,  Casio dalekie jest od ślepego podążania za trendami. Stąd też kolejna edycja zegarków z motywem kamuflażu  w odcieniach czerwieni, szarości oraz zieleni.

Niewątpliwie najbardziej militarnym jest G-Shock GA-100CM-5A w wersji zielonej. Z jednej strony, można rzec - zegarek dla prawdziwego "żołnierza", a z drugiej widać, że  marka zaprojektowała go nie do końca z myślą wyłącznie o survivalowcach. Świadczy o tym tarcza zegarka wykończona w złotym kolorze, który dodaje modowego polotu i wskazuje,  że nawet morowy G-SHOCK jest dla mężczyzny tym, czym biżuteria dla kobiety - dopełnieniem stylu.

Nowa kolekcja, poza ciekawym designem, to również wysyp funkcji typowych dla marki G-SHOCK. Od poprzedniej edycji  różni się przede wszystkim  wyświetlaczem. GA-100CM obok wyświetlacza cyfrowego mają również wskazówki, które zawsze dodają zegarkowi szczypty elegancji. Co więcej, kolekcja wyposażona jest w takie funkcje jak czas światowy, stoper, timer, alarm, drzemkę czy automatyczny kalendarz. Nie trzeba wspominać o systemie antywstrząsowym , bo to oczywiste w rodzinie G-Shocków. Za sprawą funkcji Super Auto Led Light zegarek podświetli się automatycznie w momencie podniesienia go w kierunku twarzy, a 200metrów wodoszczelności gwarantuje swobodę podczas pływania.


Cena zegarków: 777 zł

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony