NOWOŚCI ZEGARKOWE WIOSNA/LATO 2015

Moda męska już dawno przestała być nudna i jednotorowa. Coraz więcej w niej wzorów, kolorów i możliwości komponowania własnego, oryginalnego stylu. Najlepszym tego przykładem jest świat męskich zegarków, w którym od pewnego czasu widać sporą rewolucję i łamanie tradycyjnych form.


 


Wśród nowości na sezon wiosna/lato znajdziemy...wszystko! Kolory, wzory, paski skórzane, gumowe, zegarki tradycyjne i sportowe. Nie zabraknie modowych akcentów, które królują od kilku miesięcy, takich jak łączenie niebieskiego i granatu z elementami różowego złota. Również fani kolorów i rzucających się w oczy akcesoriów nie zaznają nudy . Żółty, zielony, a nawet jasny róż - francuskiej marce Lacoste z pewnością nie brakuje odwagi  i polotu. Udowodnia to najnowszą kolekcją zegarków na gumowych paskach, inspirowaną koszulką polo L.12.12.  Co więcej? Moda się zmienia, ale zegarki retro wiecznie w modzie. Tak jest i tym razem. Casio prezentuje kultowy wzór w nieco odświeżonej wersji - lekko zmieniona koperta i zegarki nafaszerowane elektroniką. Również japoński Lorus obok sportowych modeli wychodzi z propozycjami retro, ale w  bardziej tradycyjnym wydaniu - wskazówki i pleciony, stalowy pasek.

W tym sezonie nie zabraknie także nowości z funkcją chronografu  - wskazówkowy zegarek ze stoperem, charakteryzujący się trzeba małymi tarczkami oraz trzema koronkami. Ten typ czasomierzy, mimo wyższej ceny, cieszy się ogromną popularnością. Z jednej strony eleganckie, z drugiej zaś - za sprawą stopera ,  z silną dawką sportowego ducha  . Takie nowości oferuje między innymi szwajcarski Atlantic oraz japońska marka Seiko. Na pasku, czy bransolecie, na pozór klasyczne zegarki, dzięki masywności rzucają się w oczy i dobrze prezentują się zarówno w opcji z garniturem jak i z luźnym stylem.

Nowości zegarkowych na sezon wiosna/lato 2015 z pewnością nie można nazwać nudnymi. Fani czasomierzy mają w czym wybierać  i to bez względu na preferencje dotyczące stylu, koloru czy też ceny zegarka.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony