Męska elegancja okiem polskiego producenta

Elegancka koszula to klasyczny element garderoby każdego mężczyzny. Za sprawą rozwoju mody męskiej stała się ona stylowym dopełnieniem codziennego ubioru, nieograniczonego jedynie do biznesowych spotkań. Warto więc zainwestować w koszulę, której jakość i wykonanie będą gwarancją wysokiego komfortu noszenia. Czy taki produkt możemy nabyć u krajowych producentów odzieży?

elegancjaKondycja polskiego przemysłu odzieżowego została w ostatnich latach osłabiona przez napływ produktów z Chin. Tanie, niskiej jakości, często nietrwałe i niedopracowane szybko zdominowały rynek. Okazuje się jednak, że szczytowy okres ich popularności dobiega końca. Coraz więcej klientów wyraża bowiem niezadowolenie z tego typu produktów, traktując je jako nieudaną i krótkotrwałą inwestycję. W konsekwencji wśród Polaków wzrasta popyt na odzież wygodną, wykonaną z wysokiej jakości tkanin. Jak trend ten przekłada się na produkty oferowane przez krajowych producentów?

W ostatnich latach na polskim rynku debiutowało kilka marek odzieżowych. Większość z nich posiada szeroki asortyment produktów skierowanych do zróżnicowanego grona odbiorców. Odważnym krokiem jest natomiast stworzenie marki koncentrującej się na jednej płci i pojedynczym elemencie garderoby. Taką drogę obrała powstała w 2011 roku marka Thomas Waxx. Na chwilę obecną firma posiada w swojej ofercie aż 60 modeli męskich koszul. Wyróżnia je przede wszystkim sposób produkcji, krótkie serie oraz dbałość o detale, bezpośrednio przekładające się na jakość oferowanego produktu. - Każda koszula, wykonana ze 100 % bawełny sprowadzanej z Egiptu, Włoch oraz Niemiec, została uszyta w Polsce. - mówi Tomasz Krobski, właściciel marki. Patriotyzm gospodarczy to nie jedyny wyróżnik firmy. Najnowsza kolekcja koszul zamiast metek posiada wypukłe, ręcznie haftowane logo. W ofercie dostępne są zróżnicowane wzory z linii Elegance i Casual oraz, nieosiągalne w sieciówkach, duże rozmiary kołnierzyków – do 50 cm włącznie.

Ciekawe projekty męskich koszul przestają być już domeną zagranicznych marek odzieżowych. Na polskim rynku pojawiają się bowiem bardzo obiecujące, rodzime firmy, oferujące wysoką jakość w przystępnej cenie. W przypadku marki Thomas Waxx koszule można nabyć w cenie kilkukrotnie niższej w porównaniu z ofertą zagranicznych projektantów. Warto mieć na uwadze to, że dobrej jakości odzież stanowi opłacalną i długoterminową inwestycję.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony