SHOEPASSION – buty szyte z pasją

Nadrzędnym celem marki SHOEPASSION.com jest promowanie rzemieślniczego kunsztu oraz metody Goodyear-Welted. SHOEPASSION.com to synonim wysokiej jakości, najlepszych skór oraz ciągłego rozwoju na rynku europejskim, a także światowym.

Marka SHOEPASSION.com powstała z zamiłowania do pięknych, skórzanych wyrobów, które według założycieli marki są czymś więcej niż tylko zwykłym wyrobem rzemieślniczym. Jak mówi Tim Keding: „Shoepassion nie miał być jedynie chwytliwym sloganem, wykreowanym przez pomysłową agencję reklamową dla kolejnego sprzedawcy tanich butów w Internecie. Nazwa ta miała odzwierciedlać nasze pobudki oraz cele“. Dzisiaj, po blisko czterech latach oprócz strony niemieckiej, możemy pochwalić się stroną w języku angielskim dla klientów z Wielkiej Brytanii oraz stroną międzynarodową również w języku angielskim, gdzie spływają zamówienia z całego świata. Dodatkowo, niedawno do naszej rodziny dołączyła Austria i Szwajcaria. Kolejnym krajem na mapie SHOEPASSION.com jest Polska. Kraj, który pomimo swojej burzliwej historii, dzisiaj jest członkiem Unii Europejskiej i jako jedyny w czasach kryzysu gospodarczego odnotowuje wzrost rozwoju. Cieszy nas zainteresowanie polskich klientów i idąc im na przeciw postanowiliśmy stworzyć dla nich miejsce w Internecie.

Buty szyte ramowo znalazły swoje miejsce w Berlinie

W SHOEPASSION.com wierzymy w zalety i korzyści płynące z noszenia butów szytych ramowo i wykonanych z najlepszych skór. Zależy nam by brać czynny udział w renesansie dobrego stylu i smaku. Ciągły rozwój oraz poprawa jakości to nasze główne założenia. W październiku 2012 roku otworzyliśmy pierwszy flagowy sklep w samym sercu Berlina z naszą kolekcją oferującą ponad 130 różnych modeli. Nasz asortyment to nie tylko klasyczne buty, ale także mokasyny, buty wsuwane i trzewiki męskie. Swoją kolekcję rozszerzyliśmy o dobrane kolorystycznie paski. Produkując buty według metody Goodyear-Welted nie można zapomnieć o najlepszej jakości skórach. Nasze buty powstają z francuskich skór cielęcych oraz wielu egzotycznych skór jak np. skóra z płaszczki, aligatora, jaszczurki czy pytona. Buty są projektowane w Berlinie, ale szyte ramowo w naszej manufakturze w południowej Hiszpanii.


Jak zapewnia twórca marki Tim Keding:Używamy najlepszych skór: m.in.  Box calf, French calf oraz Cordovan z Horween. Dzięki roślinnemu garbowaniu we Francji i Włoszech nasze skóry są przyjazne skórze i wspierają wyjątkowe właściwości naszych produktów.“ Do swojej oferty postanowiliśmy wprowadzić także kosmetyki do pielęgnacji obuwia oraz kompleksowy serwis napraw obuwia wykonanego metodą ramową, ponieważ wierzymy, że odpowiednio zadbane buty są wizytówką każdego mężczyzny.

Dla wielu mężczyzn kupowanie butów to stresujący kompromis. Niestety wielu z nich nigdy nie poczuje przyjemności wynikającej z noszenia butów szytych ramowo. Naszą misją jest to zmienić oraz zaszczepić pasję do dobrych jakościowo butów wśród jak największej liczby mężczyzn. Otwarcie naszego sklepu stacjonarnego oraz serwisu naprawy obuwia, zdobywanie nowych rynków zagranicznych i szerzenie pasji do dobrej jakości butów to nasza misja. SHOEPASSION.com zostało założone w 2010 roku przez miłośników butów dla innych pasjonatów obuwia. Jak mówi Tim Keding:Jestem dumny, że nasza początkowa wizja i pasja do dobrych butów rozwinęła się w firmę takich rozmiarów. Pomimo wielu przeciwności losu, stosunkowo małej wiedzy na temat rynku, dzisiaj jesteśmy w stanie otworzyć kolejną zagraniczną stronę internetową“.

Marka SHOEPASSION.com nie zapomina również o przedstawicielkach płci pięknej, oferując Paniom szeroki wybór stylowych wzorów na każdą okazję. Nasza kolekcja butów damskich wykorzystuje tradycyjne wzornictwo i łączy klasyczny krój, modne i eleganckie kolory, jak i doskonałe surowce w wyjątkowe produkty wysokiej jakości. SHOEPASSION.com nie poddaje się trendom w modzie, lecz świadomie stawia na ponadczasowe klasyki obuwnictwa i doskonały komfort noszenia. Buty szyte ramowo i wykonane całkowicie ze skóry są rzadkością wśród obuwia damskiego i wyróżniają się komfortem noszenia, przepuszczalnością powietrza i stabilnością formy.

SHOEPASSION.com gwarantuje tę samą pasję do męskich i damskich butów na wszystkich międzynarodowych rynkach.

Według Tima Kedinga:Produkty wysokiej jakości oraz zysk jaki oferujemy naszym klientom sprawia, że SHOEPASSION.com staje się atrakcyjne dla zagranicznych klientów. Wejście na zagraniczne rynki jest naturalnym procesem rozwoju marki.“ Globalny zasięg naszego sklepu internetowego i niskie koszty strukturalne zapewniają efektywną dystrybucję, co ostatecznie gwarantuje wyszukane produkty w bardzo dobrej cenie. Dzięki temu, że pracujemy bez pośredników i narzutu za markę, możemy przekazać zaoszczędzone koszty bezpośrednio naszym klientom.

Polska strona internetowa ma wyeliminować wszystkie możliwe bariery językowe oraz zaoferować korzyści wynikające z zakupów w ojczystym języku. Nasza pasja do wysokiej jakości produktów, wiedza oraz wspaniała obsługa klienta nadal pozostaje taka sama.

Ręczne rzemiosło ma swój nowy przystanek: SHOEPASSION.pl

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony