Atelier Zabłotny - nowa pracownia krawiecka!

"Atelier Zabłotny jest nowym punktem na mapie Warszawy. Zauważyliśmy, iż coraz więcej mężczyzn ceni dobrze skrojony garnitur. Wyszliśmy naprzeciw problemowi jakim jest znalezienie odpowiedniej pracowni krawieckiej i otworzyliśmy atelier Zabłotny na Placu Trzech Krzyży 16 w atelier_zablotnyWarszawie. Specjalizujemy się w wysokiej klasy garniturach męskich jak i damskich szytych na miarę.

Nasz klient ma możliwość wyboru materiału spośród włoskich i angielskich tkalni, m.in. Vitalo Barberis, Zegna, Cerutti, Valentino czy Carnet, jak i kolorowych podszewek, guzików oraz oryginalnych opcji wykończenia jakim są kolorowe dziurki. Jeśli Klient ma ochotę możemy spersonalizować uszytą przez nas marynarkę poprzez ręcznie haftowany monogram bądź wszywkę z imieniem i nazwiskiem.

W atelier Zabłotny oferujemy dwa sposoby szycia : ceniony na londyńskiej ulicy Savile Row bespoke, oraz tradycyjny made to measure.

Bespoke jest to najbardziej luksusowy sposób szycia. Forma robiona jest na podstawie indywidualnych wymiarów klienta poprzez zdjęciu ponad 30 miar. Dzięki dokładnym pomiarom, Klient ma pewność, że Jego garnitur będzie skrojony idealnie, korygując przy tym wszelkie niedoskonałości sylwetki. Ubranie jest uszyte, wykończone i ozdobione całkowicie ręcznie. Zamiast fizelinowych klejonek, do środka marynarki wszywa się płótno lub włosiankę, dzięki czemu marynarka oddycha.

Drugą metodą jest made to measure ang. dopasowywanie. Klient zakłada modelowe ubranie w swoim rozmiarze, które jest do niego dopasowane, nanoszone są poprawki przez krawca i w oparciu o ten „szablon” szyjemy  garnitur z wybranego materiału.W przypadku MTM wykończenia robione są na maszynie. Klient ma również możliwość obszycia dziurek kolorową nicią oraz personalizację marynarki.

Wszystkich narzeczonych zapraszamy w drugi weekend stycznia 11-12.01.2014 do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, do Sali Ratuszowej. Będziecie mogli bliżej zapoznać się z naszą ofertą garniturów, smokingów oraz fraków weselnych. Tych którzy nie znajdą czasu zapraszamy do atelier Zabłotny od pon.-pt 10:00-19:00 oraz w soboty 10:00-15:00."

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony