GUESS i DJ TIESTO

Latem 2012 roku, świat mody i muzyki obiegła informacja o bezprecedensowej współpracy międzynarodowej marki GUESS z legendarnym DJ’em i producentem Tiesto. Po wielkim sukcesie tego partnerstwa, w tym roku GUESS po raz kolejny ogłasza rozszerzenie tej współpracy o nowy asortyment odzieży i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn.

Częścią kolaboracji są zegarki z linii Special Edition Tiesto Watch. To co zachwyca to sportowo-casualowy design oraz elektryzująco niebieski, metaliczny kolor. Bransoleta zegarka to stal szlachetna, odporna na korozję, która nie powoduje uczuleń. Ponad to, zegarek Tiesto posiada kwarcowo-analogowy mechanizm, mineralne szkiełko o podwyższonej odporności na zarysowania oraz wodoszczelność na poziomie 10 ATM. Dodatkową funkcją oraz  ozdobą cyferblatu zegarka jest rozbudowany na dwie sub-tarcze datownik.

Inspiracją dla nowej kolekcji Guess / Tiesto była oczywiście energia i emocje, płynące z muzyki elektronicznej.

"Tiësto doskonale rozumie lifestyle GUESS’a." - powiedział Paul Marciano, prezes i dyrektor kreatywny dla Guess, Inc. "Decyzja o rozszerzeniu tej współpracy na więcej kategorii była łatwa i przyjemna.” – twierdzi Marciano.

Również sam Tiesto, mówi z ożywieniem o drugiej kolaboracji z marką Guess:  „Jestem podekscytowany ponieważ wiele się nauczyłem od czasu pierwszej kolekcji i mogę te wszystkie doświadczenia włożyć do drugiej kolekcji, tworząc niesamowite, nowe elementy” .

Guess Tiesto to zatem idealna propozycja dla faceta, który lubi łączyć elegancję ze sportową naturą, który nie boi się odważnego koloru i jest otwarty na to, by na nowo odkryć swój styl.

Video z planu zdjęciowego:  https://www.youtube.com/watch?v=dZDhlBkPfMo

Model na zdjęciu: GUESS W0041G2

Cena: 995zł.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony