KĄPIELÓWKI DLA HISPTERA I SURFERA

Nie tylko kobiety chcą świetnie prezentować się na plaży. Mężczyznom też zależy na tym, by latem wyglądać modnie. To z myślą o nich zostały zaprojektowane kąpielówki i szorty Atlantic. Ciekawy i nowoczesny design oraz innowacyjne kroje sprawiają, że w letniej kolekcji każdy mężczyzna znajdzie strój idealny dla siebie.

kompielowki atlanticHipster

Tego lata stawiamy na nowoczesne kroje. Hipster to kąpielówki dla nowoczesnego mężczyzny, który  śledzi najnowsze trendy. Obniżona linia pasa, szerszy bok i delikatnie podcięte nogawki sprawdzą się zarówno na plaży jak i na basenie. Minimalnie zakrywają ciało, dlatego jest to model dla lubiących się opalać.

 

kompielowki atlanticMini leg

Szorty z tkaniny Quick Dry pokochają wielbiciele aktywnego wypoczynku. Szybkoschnący materiał sprawia, że już w kilka minut po wyjściu z wody nasze kąpielowi są znowu suche. Krój mini leg, z krótszą nogawką sprawia, że szorty są niezwykle wygodne. Polubią je panowie, którzy na plaży ciągle są w ruchu.

 

kompielowki atlanticMagic Pocket

Magiczna kieszonka zostało stworzona z myślą o mężczyznach poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Wbudowana, wewnętrzna kieszonka chroni przed otarciem i przegrzaniem oraz eksponuje męskie kształty. W letnie ofercie Atlantic dostępne są różne modele kąpielówek Magic Pocket – zarówno klasyczne slipy, jak i szorty, także hipstery z obniżoną linią talii.

 

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony