Jak dobrać kolory ubrań, które sprawią, że będziesz atrakcyjniejszy dla kobiet?

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka. Prawda jest jednak taka, że czy nam się podoba, czy nie ludzie oceniają nas po wyglądzie zewnętrznym. Szczególnie kobiety, które zwykle mają tylko kilka sekund na ocenienie faceta, mogą wiele wywnioskować z samego ubrania.

W jednym kolorze ubrań możesz być dużo atrakcyjny, a w innym możesz wyglądać na „zmęczonego”. Kolor tego, co nosisz może podkreślić Twoje zalety, a może też sprawić, że dziewczyna spojrzy na Ciebie jak na dziwaka. Dlatego czas się nauczyć, w których kolorach powinieneś chodzić, a których unikać. Statystyczny Polak nie ma zielonego pojęcia o dopasowywaniu kolorów ubrań do siebie. Zakłada to, co akurat ma pod ręką albo jest czyste. Nawet nie pomyśli o tym, że mając jasną cerę i zakładając białe koszulki, zlewa się z nimi. Czasami nawet ubiera się w taki sposób, że psuje swoją atrakcyjność i zamiast ubraniem sobie pomóc, to przeszkadza.

Idealny kolor
Istnieje kolor, który pasuje do każdego i jest to kolor czarny. Ale przecież nie będziesz ciągle chodzić ubrany na czarno, bo to przesada. W związku z tym postanowiłem, że dam Ci kilka rad odnośnie tego, jak dobierać kolory ubrań do swojej karnacji/odcienia skóry.
Dzięki temu będziesz wyglądał bardziej atrakcyjnie, zdrowiej i wyróżniał się z tłumu takich samych facetów. Dodatkowo jeszcze zaplusujesz sobie u dziewczyny tym, że wiesz jak dobierać do siebie ubrania, co one lubią u facetów. Pamiętaj, że kobiety zwracają ogromną uwagę na swój wygląd zewnętrzny, więc i ważne jest też, jak Ty się ubierasz.

Mężczyźni o ciemniejszej karnacji
Jeśli masz ciemniejszą karnację skóry, to możesz się cieszyć. Do ciemniejszej karnacji pasje większość kolorów ubrań, więc masz ułatwiony wybór. W niektórych przypadkach nie musisz nawet zwracać uwagi czy kolor jest jaśniejszy (podkreślający karnację) czy ciemniejszy.

Oto niektóre kolory, które dobrze pasują do ciemniejszej karnacji:

 

Czarny
Różowy
Bordowy
Beżowy
Niebieski
Granatowy

Naturalnie są też kolory, których powinieneś unikać. Najlepiej nie noś kolorów, które zbliżone są do odcienia Twojej skóry np. jasnobrązowych. Chodzi tutaj o to, abyś nie zlał się w jedno z własnym ubraniem.

Oto kolory, które Ci nie będą pasowały:

Oliwkowy
Czerwony
Brązowy
Pistacjowy

Jasna karnacja i jasna skóra

Zwykle mężczyźni o bardzo jasnej karnacji mają blond lub rude włosy. Jeśli ty też masz taki typ urody, to najlepiej będą Ci pasowały stonowane kolory. Najlepiej pasują one do jasnej karnacji, bo sprawiają, że wyglądasz na wypoczętą, rozluźnioną osobę.  Poza tym stonowane kolory nie podkreślają tak bardzo jasnej cery (tak jak robią to cenniejsze odcienie). Po prostu nie robisz takiego kontrastu między ubraniem i Twoją karnacją.
Kremowy
Brązowy
Jasny niebieski
Beżowy
Niebieski


Są też kolory, który absolutnie nie powinieneś na sobie nosić. Odradzam wszelkiego rodzaju jaskrawe kolory, a więc:

Purpurowy
Jasny Czerwony
Jasny Żółty
Pomarańczowy
No cóż to teraz do działa. Wiesz już, które kolory pasują do twojej karnacji. W dzisiejszych czasach jest taki wybór kolorów, wzorów ubrań, że na pewno znajdziesz ciuchy, które będą Ci doskonale pasować.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź mój blog:
http://www.uwodzic-uwodzicielki.pl/

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony