Dwa razy szybsze prasowanie dzięki parze pod ciśnieniem

Czy można zaoszczędzić czas i energię podczas prasowania ubrań? Dzięki nowemu żelazku systemowemu Philips GC6540 jest to możliwe. Model ten prasuje ubrania dwa razy szybciej, a dodatkowo dzięki funkcji ECO pozwala zaoszczędzić nawet 20% energii i 40% wody.

Prasować dwa razy szybciej

Małe i wygodne żelazko systemowe Philips GC6540 pomoże Ci uprasować ubrania dwa razy szybciej niż zwykłe żelazko. Jak to możliwe? Silne uderzenie pary, nawet 5-krotnie większe niż w tradycyjnych żelazkach (do 150g/min) i jej ciągły strumień (wynoszący nawet do 110 g/min) wnikający głęboko w tkaninę, sprawiają, że nawet najbardziej uporczywe zagniecenia znikną bez śladu. Dokładne prasowanie zapewnia również specjalnie wyprofilowana szpiczasta końcówka stożka parowego SteamTip, która dzięki umieszczonym w niej otworom pary umożliwia wyprasowanie najtrudniej dostępnych miejsc, takich jak  kołnierzyki, mankiety czy plisy. Wysoce odporna na zarysowania stopa żelazka  SteamGlide gładko przesuwa się po tkaninie i jest łatwa w czyszczeniu.

Spieszysz się rano do pracy lub czeka Cię niezapowiedziana wcześniej wizyta gości? Żelazko systemowe Philips GC6540 warto mieć wtedy pod ręką . Dzięki funkcji prasowania w  pionie, w  sekundę wyprasujesz lub odświeżysz garnitur, sukienkę czy nawet zasłony. Nie musisz obawiać się o  przypalenie czy zniszczenie tkanin -  teraz wytwarzaną parę możesz dostosować do rodzaju prasowanego materiału. Dzięki tej funkcji bez obaw możesz prasować nawet najdelikatniejsze materiały.

Prasować ekologicznie i bez trudu

Żelazko systemowe Philips GC6540 gwarantuje nie tylko dwukrotnie szybsze,
ale i ekologiczne prasowanie. Dzięki specjalnemu ustawieniu ECO możesz zaoszczędzić nawet do 20% energii i 40% wody. Ustawienie ekologiczne zapewnia wspaniałe efekty prasowania w możliwie najlepszy sposób. Zadbaliśmy także o wygodę podczas prasowania. Żelazko zabezpieczone jest przed osadzaniem się kamienia, dzięki czemu można do prasowania używać zwykłej wody z kranu. Żelazko systemowe z generatorem pary Philips GC6540 jest również łatwe do przenoszenia i przechowywania. System blokowania żelazka pozwala na jego bezpieczne przenoszenie przy użyciu jednej ręki.

 

Żelazko systemowe Philips GC6540 dostępne jest w rekomendowanej cenie 704, 73 PLN.

A teraz zamień swoje żelazko na lepsze

Dla wszystkich, którzy marzą o dobrym żelazku, Philips przygotował specjalną propozycję!  1 lipca ruszyła  nowa promocja na żelazka Philips pod nazwą „Zmień żelazko na lepsze”. Każda osoba, która zakupi żelazko Philips, może otrzymać zwrot pieniędzy, nawet w wysokości 100zł. Promocja potrwa do 31 sierpnia 2011r. Szczegółowy regulamin promocji  dostępny jest  na stronie www.philips.pl/zelazka

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony