Philips TV prezentuje najnowszą kolekcję telewizorów

Najnowsza seria telewizorów marki Philips to klasa sama w sobie. Wiodącym produktem jest stanowiący czystą przyjemność dla oka, elegancki i smukły Black Star, charakteryzujący się niezwykle cienką ramą. Wyposażony w technologię Ambilight i Ultra HD, wniesie powiew energii i nowoczesności do naszych wnętrz. Podobnie jak pozostałe produkty z kolekcji na 2017 rok, zapewnia spektakularną ostrość obrazu, niezwykle bogatą paletę kolorów i perfekcyjne odwzorowanie czerni.

philips tvDodatkowym atutem jest wykorzystanie rozwiązań technologicznych, które  pozwoliły na poprawę wydajności aż o 50% w zakresie korekcji źródła, ostrości, kolorów i kontrastu[1]. Nowa seria to dopracowany, europejski design, który doda szczyptę stylu i wyrafinowania do każdego salonu.

Przyjemność dla oka

Black Star to drugi telewizor marki o przekątnej 55 cali, wyposażony w technologie OLED i UHD Premium, które zapewniają najwyższą głębię czerni. Pozwoli to naszym nerwom wzrokowym dostrzec to, na co są szczególnie wrażliwe: płynny ruch, kontrasty, nasycone kolory i ostrość. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu Ambilight, który rozprasza na ścianie, poza krawędzią ekranu, światło w kolorach kompatybilnych z obrazem aktualnie na nim wyświetlanym, telewizor wydaje się jeszcze większy.

Równie atrakcyjne są pozostałe produkty zaprezentowane przez markę – Philips 7502, wyposażony w technologię 4K Ultra Slim LED, którego jakość obrazu i dźwięku nie ma sobie równych, czy też wyposażony w UHD Philips 6412 oraz Philips 6482 Ultra Slim LED, który dodatkowo zapewnia jakość wyświetlania w rozdzielczości 4K.

Ponadczasowe projekty

Nowa seria telewizorów Philips na nowo odkrywa wysublimowany, europejski design. Cienkie jak brzytwa, smukłe, otoczone wąską ramą – to wyróżniki lekkiego stylu projektantów Philips TV, których telewizory dysponują również nowoczesną technologią, jaką jest trójstronny system Ambilight.

Na przestrzeni lat zmieniały się style i gusta konsumentów, które aktualnie skłaniają się najbardziej ku minimalizmowi. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie produktów, które będą pasowały do  wnętrz, których właściciele dążą do ograniczenia liczby sprzętów i przedmiotów w pomieszczeniu. Kluczowymi hasłami dla tych konsumentów są elegancja, rozsądek, trwałość i klasa w odniesieniu do stosowanych technologii oraz jakości wykonania. Kierując się takimi wskazówkami, udało nam się stworzyć produkty wyrafinowane i ponadczasowe – mówi Rod White, Chief Designer Philips TV.

Philips TV. Looks better

Nowa seria telewizorów Philips TV została wprowadzona pod hasłem “Philips TV. Looks better”. Już wkrótce w sprzedaży pojawią się następujące produkty:

  • 6412 – z ekranem o wymiarach: 43” 49” 55” 65”
  • 6482 - z ekranem o wymiarach: 49” 55”
  • 7502 – z ekranem o wymiarach: 49” 55” 65”
  • 9002 OLED - z ekranem o wymiarach: 55”

Cała seria Philips TV 2017 pojawi się w sprzedaży w ciągu najbliższych czterech miesięcy.

[1] W porównaniu do wielokrotnie nagradzanej technologii Pixel Precise Ultra HD Engine
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony