600 lumenów zawsze pod ręką

Potężna moc, 53 godziny ciągłej pracy i 700 metrów zasięgu – szperacz X-Pistol RC 02 teraz dostępny jest w zestawie z funkcjonalnym uchwytem montażowym, dzięki któremu źródło mocnego światła jest zawsze pod ręką.

mt-x-pistolSolidny szperacz od wrocławskiego Mactronica stanowi nieocenione wsparcie wszędzie tam, gdzie wydajność, trwałość i moc liczą się najbardziej. Zbudowany z aluminium korpus, wzmocniony tworzywem sztucznym, sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Poręczny pistoletowy chwyt, 600 lumenów mocy światła i ponad 2 doby pracy na akumulatorze sprawiają, że szperacz to niezawodne wsparcie m.in. pracowników służb mundurowych.

Teraz ładowalny X-Pistol RC 02 oferowany jest w zestawie z funkcjonalnym uchwytem montażowym. Akcesorium przypomina kubełek, który można zamontować na ścianie stróżówki, w biurach centr kryzysowych, czy na desce rozdzielczej samochodu lub łodzi. Pozwala wygodnie przechowywać nieużytkowany szperacz, który zawsze pozostaje w zasięgu ręki, gdy coś przykuje uwagę służb mundurowych, ochrony obiektu czy osób patrolujących tereny leśne.

– Stosunkowo niewielkich rozmiarów uchwyt nie zajmuje dużo miejsca, jest trwały i łatwy w montażu. Umieszczony w okolicach kierownicy, steru czy nawet na ścianie przydomowego garażu, pozwala na szybki dostęp do szperacza w dowolnym momencie – mówi Cyprian Lemiech, ekspert ds. oświetlenia w firmie Mactronic.

Co przykuwa uwagę w przypadku zestawu od wrocławskiego producenta, to bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Wydajny, trwały i oferujący imponującą moc X-Pistol RC 02 można mieć już za mniej niż 280 zł. Zakup zestawu, w skład którego wchodzą szperacz i warty ok. 40 zł uchwyt montażowy, to wydatek zaledwie 10 złotych więcej.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony