Bilety na Gran Turismo Expo już w sprzedaży!

W dniach 1-5 lipca 2015 Poznań po raz kolejny ugości właścicieli najnowocześniejszych, najdroższych i najszybszych samochodów. Tegoroczna edycja jeszcze bardziej przypadnie do gustu miłośnikom luksusu dzięki Gran Turismo Expo – wyjątkowym targom marek ekskluzywnych. Strefa wystawiennicza będzie dostępna jedynie dla zaproszonych gości i tych, którym uda zakupić się bilety z limitowanej puli. Sprzedaż wejściówek na sobotę ruszyła wraz z początkiem czerwca.

Gran Turismo Polonia jest wydarzeniem cyklicznym, już od 11 lat przyciągającym  tłumy fanów motoryzacji i nie tylko. Pojawiające się na poznańskich ulicach luksusowe auta każdego dnia imprezy przemierzają drogę z hotelu Andersia na Tor Poznań, gdzie właściciele supersamochodów szkolą umiejętności wykorzystując potencjał swoich maszyn pod okiem instruktorów. – Formuła wydarzenia pozostaje niezmienna od kilku lat, dlatego podczas tej edycji postanowiliśmy postawić na absolutną nowość czyli elitarne, jedyne w swojej klasie targi samochodów i dóbr luksusowych Gran Turismo Expo – mówi Peter Ternström, pomysłodawca i organizator cyklu imprez Gran Turismo.


Do strefy wystawowej wstęp będą mieli jedynie zaproszeni goście, wyselekcjonowani przedstawiciele mediów oraz osoby, którym uda zakupić jeden z 1000 biletów srebrnych (w cenie 100zł) lub 500 wejściówek VIP (po 250 zł). Sprzedaż ruszyła 1 czerwca na stronie: www.granturismoexpo.com. Warto się śpieszyć, gdyż zainteresowanie biletami jest spore i wiele zostało zarezerwowanych już przed startem sprzedaży. Ci, którym uda się zdobyć wejściówki będą świadkami ekskluzywnych premier takich modeli jak Ferrari California z nowym silnikiem, Porsche Caymann GT4 czy Praga R1. Wśród wystawianych aut pojawi się także słynny Bugatti Veyron. Obejrzeć będzie można w sumie 32 wyjątkowe samochody, o łącznej wartości 40 milionów złotych i mocy 16 tysięcy koni mechanicznych, ale także łódź motorową i helikopter. Wśród wystawców znajdzie się 35 brandów związanych z luksusowym lifestylem, które zaprezentują  też takie gadżety jak zegarki, telefony, sprzęt audio, a także rowery i designerskie meble. Elitarnego charakteru Gran Turismo Expo doda specjalna strefa lounge Michael Ström i 3 otwarte bary, a specjalnie dobrane przez organizatorów atrakcje zapewnią pełnię wrażeń wszystkim gościom. Posiadacze biletów VIP spotkają się również wieczorem  na afterparty w hotelu Andersia.

– Gran Turismo Expo to nie tylko doskonała zabawa, ale także okazja do zawarcia ciekawych znajomości, nawiązania kontaktów biznesowych czy odbycia rozmów z ekspertami i prawdziwymi fanami motoryzacji na światowym poziomie. Nowy pomysł ma ogromną perspektywą na przyszłość i jest realizowany z dużym rozmachem – mówi Artur Rychliński, organizator Gran Turismo Expo.

Bilety oraz więcej informacji na temat Gran Turismo Expo można znaleźć na stronie www.granturismoexpo.com.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony