Overmax Touch – nowy smartwatch od Overmax!

Overmax, Europejski producent elektroniki mobilnej, zaprezentował na polskim rynku najnowszy produkt z kolekcji Touch. Smartwatch Overmax Touch został stworzony z myślą o miłośnikach funkcjonalności i designu. Pracując pod kontrolą dedykowanego systemu, został wyposażony w wiele aplikacji pomocnych w pracy czy w domu, a także podczas aktywności fizycznych.

Producent zadbał o to, by smartwatch mógł pracować jako samodzielne urządzenie. W Overmax Touch znalazł się bowiem wbudowany czytnik kart SIM, dzięki któremu można wykonywać połączenia głosowe, wysyłać wiadomości czy korzystać z Internetu bezpośrednio z poziomu zegarka, bez konieczności parowania ze smartfonem. Dodatkowo w obudowie urządzenia znalazła się kamera, która pozwoli robić zdjęcia czy nagrywać video i zapisywać je w pamięci zegarka. Zastosowanie Bluetooth w wersji 3.0 pozwala bezprzewodowo komunikować się z w pełni kompatybilnymi urządzeniami elektronicznymi z systemem Android lub iOS, takimi jak smartfon czy tablet.

smartwatch_overmax_touch

BOGACTWO APLIKACJI

Overmax Touch dzięki wygodnemu ekranowi 1,54” pozwoli wygodnie obsługiwać wszystkie aplikacje dostępne dzięki dedykowanemu systemowi urządzenia. Zegarek został wyposażony w bardzo ciekawą aplikację, dzięki której użytkownicy mogą sterować kamerą w smartfonie z odległości nawet kilku metrów. Ponadto Overmax Touch został wyposażony w przydatne funkcje, które poza pełną kompatybilnością ze smartfonem i notyfikacjach o połączeniach czy wiadomościach z telefonu, pozwolą się lepiej zorganizować użytkownikom i zadbają o ich dobrą kondycję czy samopoczucie. Dyktafon, kalkulator czy kalendarz przydadzą się przede wszystkim na spotkaniach służbowych, a dzięki aplikacji Anti-lost zegarek powiadomi użytkowników sygnałem, gdy odległość między Touchem a smartfonem będzie zbyt duża. Dodatkowo Monitor Snu zarejestruje ilość i jakość przespanych godzin, a Krokomierz na bieżąco zliczy pokonywany dystans.

Smartwatch jest już dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej ok. 299,00 zł.

Dane techniczne:

System:

Overmax Touch

CPU (procesor)

MTK6260A

Rodzaj ekranu

TFT

Przekątna ekranu

1,54”

Rozdzielczość

240x240

Pamięć

128 MB

Kamera

0,3 Mpix

Czytnik kart microSD

do 32 GB

Transmisja GPRS

850/900/1800/1900 MHz

SIM

microSIM

Inne

microUSB, Bluetooth 3.0

Bateria

380 mAh

Wymiary

43,5 x 40 x 11,8 mm

Waga

Netto: 50g, Brutto: 205g

Obudowa

tworzywo sztuczne i aluminium

Kolor

srebrno-czarny

Zestaw i akcesoria

Kabel USB, ładowarka, folia ochronna, instrukcja

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony