Saeco Minuto w pełni automatyczny ekspres

Saeco Minuto oferuje prawdziwą technologię „od ziaren do filiżanki” w połączeniu z maksymalną wygodą, najlepszą wydajnością, a także dużą pojemnością w stosunku do bardzo małych gabarytów.

hd8763dDzięki oferowanemu w przystępnej cenie ekspresowi Saeco Minuto One Touch Milk Carafe Silver idealną kawą może cieszyć się każdy. Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy, łączy w sobie wyjątkowo dużą pojemność z niezwykle zgrabną sylwetką, przez co zmieści się także w małej kuchni.

Ekspres Minuto jest wyposażony w ceramiczny młynek gwarantujący dokładne mielenie bez przegrzewania ziaren. Ponadto zastosowany w urządzeniu szybki bojler sprawia, że ekspres jest zawsze gotowy do pracy. Podczas zaparzania espresso nie ma konieczności czekania między kolejnymi filiżankami - można przygotowywać kawę za kawą. A jest w czym wybierać - dzięki temu możesz delektować się całym bogactwem napojów na bazie kawy i mleka, takich jak espresso, macchiato, cappuccino, latte macchiato lub spienione mleko dzięki nowemu, opatentowanemu pojemnikowi na mleko.

Technologia dwóch komór spieniających umożliwia przygotowanie profesjonalnych napojów kawowych z gęstą, trwałą pianką o doskonałej temperaturze dzięki nieprzerwanemu przepływowi mleka bez rozpryskiwania. Regulowany kranik ekspresu Minuto pasuje do każdej filiżanki, dzięki czemu kawa się nie rozlewa i nie stygnie podczas nalewania. W ten sposób serwowane espresso ma zawsze właściwą temperaturę, a ekspres pozostaje czysty.

Saeco Minuto gwarantuje więc doskonałą jakość, a dzięki innowacyjnej funkcji pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu parzenia, mocy i temperatury, zawsze otrzymasz filiżankę wyśmienitej kawy zaparzonej tylko dla Ciebie, zgodnie z Twoimi preferencjami.

Rekomendowana cena detaliczna Minuto One Touch Milk Carafe Silver HD8763/19  wynosi  2719 PLN.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony