Nowy ekspres Xelsis Evo

xelsisWyszukana elegancja, najwyższy stopień personalizacji ustawień, najnowsze technologie, niezrównana wydajność i najlepsze materiały, a wszystko to zamknięte w wyjątkowo funkcjonalnej obudowie. Podobnie, jak wszystkie poprzednie modele, nowy ekspres Xelsis marki Saeco jest synonimem doskonałości.

Linia ekspresów Xelsis, wzbogacona o nowy model Xelsis Evo, osiągnęła kolejny etap na drodze do technologicznej i estetycznej perfekcji. Za sprawą pełnej personalizacji procesu parzenia, od ziarna do filiżanki, oraz opatentowanego przez Saeco pojemnika na mleko z podwójną komorą spieniającą i podwójną funkcją czyszczenia nowy ekspres zbliża się do doskonałości w dziedzinie przyrządzania napojów kawowych na bazie mleka. Dzięki funkcji automatycznego czyszczenia wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, by urządzenie było zawsze gotowe do przyrządzenia wyśmienitego cappuccino lub latte macchiato. Teraz możesz delektować się najbardziej wyszukanymi napojami na bazie mleka, nie tracąc ani odrobiny bogatego aromatu oryginalnego włoskiego espresso.

Jednym z najważniejszych udoskonaleń zastosowanych w ekspresie Xelsis Evo jest wprowadzenie nowego pojemnika na mleko z technologią podwójnej komory. System spieniania zaprojektowany z myślą o dodatkowym wzmocnieniu walorów smakowych mleka kontroluje proces podgrzewania pojemnika, nieprzerwanie utrzymując optymalną temperaturę, co gwarantuje regularny, wolny od rozprysków przepływ. Po przygotowaniu napoju system samoczynnie inicjuje dwukrotny cykl czyszczenia całego obiegu za pomocą gorącej pary, co zapewnia niezmiennie optymalny smak napojów sporządzanych na bazie mleka. Dla Ciebie pozostaje wyłącznie czysta przyjemność sączenia kremowego cappuccino i latte macchiato – kiedy tylko masz na nie ochotę.  Kolejna ważna innowacja pojawiająca się w nowej generacji ekspresów Xelsis to regulowana, wyjmowana wylewka, która umożliwia bezproblemowe przygotowanie dowolnego napoju, również w wysokich szklankach. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania, ekspres Xelsis Evo wyposażony został w dużą tackę ociekową o wymiarach 28 cm (długość) na 12 cm (szerokość)! Rozwiązanie to pozwala na rzadsze opróżnianie pojemnika.

Linia ekspresów Xelsis, gwarantująca doskonałą jakość espresso i kremowych napojów na bazie mleka, pozwala na zaawansowaną personalizację ustawień w oparciu o preferencje poszczególnych użytkowników. Korzystając z ekspresu Xelsis użytkownik może w dowolnej chwili przyrządzić jeden z 9 różnych typów napojów: od espresso po long coffee i od cappuccino po latte macchiato, dowolny napój na bazie mleka, a nawet herbatę.  Każdy z domowników może w miejsce standardowych ustawień zapisać w pamięci urządzenia preferowaną konfigurację parametrów takich jak aromat kawy, zaparzanie wstępne, temperatura, czas parzenia i poziom spienienia mleka, a także ilość użytego mleka i konsystencja napoju. Ekspres umożliwia zaprogramowanie sześciu niezależnych profili użytkowników.

Jednocześnie model Xelsis Evo zachowuje wszystkie cechy wyróżniające urządzenia marki Saeco, w tym między innymi swobodę wyboru ulubionych zieren kawy oraz doskonały smak świeżej kawy charakterystyczny dla ekspresów Saeco. Jest to możliwe dzięki takim elementom użytkowym jak specjalnie zaprojektowany pojemnik na kawę, który chroni ją przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, ceramiczny młynek gwarantujący nie tylko idealne rozdrobnienie ziaren w niskiej temperaturze, ale również wieloletnią bezawaryjną pracę, specjalny wkład filtracyjny Brita Intenza, który oczyszcza wodę zapewniając optymalnie zbilansowany smak przyrządzanych napojów, a także system wstępnego zaparzania Saeco, który zrasza zmieloną kawę przed procesem parzenia, by wydobyć z niej całe bogactwo smaku i pełnię aromatu.

„Ewolucja” rodziny ekspresów Xelsis ma również wymiar estetyczny: Model Xelsis Evo dostępny jest w trzech eleganckich wersjach kolorystycznych, tj. Full Stainless Steel, Steel Black (przód wykonany ze stali nierdzewnej, a boki wykończone w kolorze czarnym) oraz Full Black, co pozwala na optymalny dobór ekspresu do wystroju kuchni. Od chwili wprowadzenia do sprzedaży pierwszego modelu, linia ekspresów Xelsis stanowi prawdziwą dumę marki Saeco. Dziś, dzięki nowoczesnemu wzornictwu ekspres Xelsis Evo staje się awangardową ozdobą każdego współczesnego wnętrza – nie tylko kuchennego!

Nowy ekspres do kawy Xelsis Evo w 3 wersjach kolorystycznych dostępny w sprzedaży od kwietnia w rekomendowanych cenach detalicznych brutto:

-          XELSIS EVO FULL BLACK   HD8953/09 – 6599 PLN

-          XELSIS EVO STEEL BLACK   HD8953/19 – 6599 PLN

-          XELSIS EVO FULL STAINLESS STEEL  HD8954/09 - 7499 PLN

Specyfikacja produktu - Xelsis Evo

Autentyczna włoska perfekcja

 • Opatentowany pojemnik na mleko z podwójną komorą spieniającą: doskonale spienione mleko w idealnej temperaturze z zachowaniem najwyższych standardów higieny.

 • Szybka i wolna od zakłóceń praca dzięki podwójnemu bojlerowi.

 • Młynek wykonany w całości z materiałów ceramicznych.


Programowanie ustawień użytkownika

 • 6 indywidualnych profili użytkownika i 9 napojów dostępnych za pomocą intuicyjnego kolorowego wyświetlacza

 • SBS: opatentowany system regulacji struktury pianki i espresso

 • Regulowany młynek z możliwością wyboru 8 preferowanych ustawień


Łatwe czyszczenie i konserwacja

 • Pełna automatyzacja procesu płukania i usuwania kamienia

 • System parzenia wyjmowany już po jednym naciśnięciu przycisku

 • W pełni automatyczny podwójny cykl czyszczenia pojemnika na mleko

 • Pojemność zbiornika na wodę: 1,6

 • Ciśnienie pompy: 15 barów

 • Pojemność pojemnika na ziarna kawy: 350 g

 • Pojemność pojemnika na odpadki: 14 porcji

 • Pojemność pojemnika na mleko: 0,5 l

 • Duża tacka ociekowa (długość 28 cm i szerokość 12 cm)

 • Oszczędność energii elektrycznej: automatyczny stan czuwania, zużycie energii – Klasa A (normy FEA)

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony