„Kawa sekrety baristy” nasza recenzja
Recenzje
Wpisany przez Mirek   
niedziela, 28 października 2012 21:46

Książka, która ukazała się nakładem wydawnictwa RM i jest ciekawą pozycją nie tylko dla koneserów kawy. Wręcz przeciwnie, dzięki zdjęciom i dokładnym opisom z codziennej kawy możemy wyczarować coś niezwykłego.

Dla początkujących znajdziemy tu przepisy na różne rodzaje kawy od najprostszych do bardzo wyszukanych, które znajdą uznanie również wśród smakoszy.

Dzięki książce możemy podać poranną kawę w niecodzienny sposób. Czasem warto wstać rano parę minut wcześniej i podać poranną kawę z sercem lub kwiatkiem  i nie musimy wcale biegać do kwiaciarni.

Znajdziemy tu pomysły na każdą okazję zawsze możemy podać małpę!

Najbardziej zaskakujący jest fakt, że do wyczarowania tych rysunków wystarczy zwykła wykałaczka a zdolności plastyczne nie grają roli.

W pochmurny dzień możemy podarować wraz kawą odrobinę słońca.

Jak już nabierzemy wprawy podawaną kawę możemy wzbogacić o prawdziwe dzieło sztuki  jak paw  czy galaktyka.

Bardzo lubimy robić wrażenia na innych a dzięki tej książce na pewno zdobędziemy uznanie rodziny i znajomych.

Jeżeli drzemie w nas talent kulinarny to przepisy na desery zawarte w na końcu książki będą nie tylko wspaniałym uzupełnieniem podanej kawy ale same mogą być atrakcja popołudnia lub wieczoru. Kawowe drinki, lody czy ciasteczka na pewno posmakują nie tylko domownikom. Przepisy napisane są w sposób prosty i każdy może się z nimi zmierzyć a dzięki zdjęciom z propozycją podania wiemy jak wspaniały efekt możemy uzyskać.

Rekomendujemy tą książkę użytkownikom naszego portalu nie tylko jako pozycję dla siebie jest to również dobry pomysł na prezent.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony