Polskie wódki wśród najlepszych na świecie!

Srebro dla Jęczmiennej Żołądkowej Gorzkiej z Lublina  a brąz dla Lubelskiej Trzy Zboża! 34 jurorów potwierdziło jakość i smak polskich wódek podczas zakończonej właśnie, 12. edycji największego konkursu  za oceanem, w którym oceniane są alkohole – San Francisco World Spirits Competition.

– Wyróżnienia te cieszą tym bardziej, że nasze dwa produkty z segmentu wódek popularnych oceniane były w porównaniu  m.in. do wódek klasy premium w kategorii wódki czyste – mówi Wojciech Bortkiewicz, Marketing Director Stock Polska.

W ocenie amerykanów obie wódki z lubelskiej wytwórni okazały się lepsze od konkurencji
z całego świata i nieprzypadkowo znalazły się na podium. To ogromne osiągniecie. Zainteresowanie tegoroczną edycją konkursu przeszło wszelkie oczekiwania – padła rekordowa liczba zgłoszonych alkoholi – do oceny stanęło aż 1215 trunków z 60 krajów.

San Francisco World Spirits Competition to konkurs plasowany w pierwszej trójce najważniejszych  wydarzeń tego typu na świecie. Do testów zasiada międzynarodowe grono sędziów, którzy testując anonimowe próbki  oceniają wszelkie walory alkoholu tworząc tym samym  prestiżową listę produktów najwyżej ocenionych.

Opinie te są brane pod uwagę przez właścicieli restauracji, hoteli, dostawców, konsultantów branży i konsumentów. Dlatego konkurs uważany jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży spirytusowej.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony