Letnie orzeźwienie na rynku - nowość pełna smaku!

CEDC - wiodący producent i importer napojów alkoholowych wprowadza na rynek Jeżówkę - nową markę alkoholu o smaku dojrzałych w słońcu owoców.

Jeżówka to nowa propozycja CEDC dla miłośników soczystych, orzeźwiających smaków. Jeżówki produkowane są według receptur inspirowanych metodą tradycyjnych nalewów na bazie krystalicznie czystej wody i wysokiej jakości spirytusu. Dzięki takiemu połączeniu powstaje propozycja alkoholi o świeżym owocowym smaku i głębokim aromacie.

„Marka dostępna jest w trzech wariantach smakowych: wiśniowym - o bogatym posmaku owocowej pestki, cytrynowym - przywodzącym na myśl soczyste i dojrzałe cytrusy oraz wyjątkowo orzeźwiającym smaku  jabłka i mięty, który w kategorii alkoholi jest zupełną nowością. Apetyczne smaki wkomponowane są w postać nowej, świeżej marki o intrygującej nazwie. Z przeprowadzonych badań marketingowych to właśnie nazwa „Jeżówka” odznaczała się najwyższą plastycznością będąc szybko zapamiętywaną przez konsumentów, wzbudzając sympatię i natychmiastową chęć do jej zdrabniania.” – mówi Przemysław Jaczewski, Brand Manager marek Soplica i Jeżówka.

Nowością jest również projekt samego opakowania alkoholu. Szyjkę butelki ozdabia elegancka krawatka, która wraz z barwną etykietą i kolorowym trunkiem przyciąga uwagę i w apetyczny sposób komunikuje odpowiedni wariant smakowy. Opakowanie jest odbierane przez konsumentów jako przyjazne, wyjątkowo atrakcyjne i pełne harmonii.

Jeżówka może być spożywana samodzielnie na ciepło i zimno oraz w łatwych do przygotowania drinkach.

Nowa marka alkoholu Jeżówka dostępna będzie w handlu nowoczesnym i tradycyjnym w pojemnościach: 100, 200 i 500 ml. 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony