ZAMIEŃ SWOJĄ KUCHNIĘ W RODZINNĄ KAFEJKĘ

Mocne espresso na rozpoczęcie dnia, mleczne latte czy cappuccino na spotkaniu z przyjaciółmi, a cafe lungo, gdy po południu chcemy pobudzić nasze zmysły do działania. Każdy z nas lubi kawę przyrządzoną na swój własny sposób  - w zależności od nastroju czy pory dnia. Z ekspresem ciśnieniowym Philips Saeco Xelsis, który wyposażony jest w funkcję zapamiętywania preferencji poszczególnych użytkowników.

Twoja ulubiona kawa dostępna będzie za jednym dotknięciem przycisku. W domu, jak w kawiarnihd8944_09Ekspres Philips Saeco Xelsis sprawi, że we własnym domu będziesz czuć się jak we włoskiej kawiarence, gdzie każdy może delektować się swoją ulubioną kawą. Ten wyjątkowy model posiada funkcję, która pozwala 6 użytkownikom przypisać swój ulubiony rodzaj kawy. Oznacza to, że każdy domownik może za jednym naciśnięciem przycisku delektować się swoim ulubionym napojem, dostosowanym do własnych upodobań. 

Wybierz dokładnie taką, jak lubisz Model Xelsis daje Ci pełną kontrolę procesu przygotowywania kawy – od zmielenia ziarenek do uzyskania aromatycznego napoju w Twojej filiżance. System parzenia SBS pozwala ustawić intensywność kawy, a także zmianę struktury kawowej pianki podczas nalewania za pomocą niewielkiego pokrętła. Model Philips Saeco Xelsis HD8944 jako jedyny oferuje inteligentny system regulacji pianki z mleka – wystarczy wybrać pożądany poziom w menu napoju. Ponadto urządzenie posiada wbudowaną funkcję automatycznego dodawania mleka. Kiedy masz ochotę na latte machiato, caffe latte lub cappuccino, wystarczy, że wciśniesz odpowiedni przycisk – w ciągu kilku sekund napój z kremową pianką lub gorącym mlekiem będzie gotowy.

Zero problemów hd8943_19

Philips Saeco zadbał również o łatwą konserwację ekspresu. Dzięki cyklom automatycznego czyszczenia i usuwania kamienia, można cieszyć się wyjątkowo aromatyczną kawą przez naprawdę długi czas. Nie musisz się także martwić o skomplikowane czyszczenie systemu parzenia, który znajduje się w samym sercu tego w pełni automatycznego ekspresu – wystarczy go wyjąć, przepłukać i włożyć z powrotem. Co więcej, dzięki szerokiemu i kolorowemu wyświetlaczowi, zawsze będziesz wiedzieć, co należy oczyścić lub uzupełnić, aby znów móc cieszyć się swoją ulubioną kawą.

Ekspresy do kawy Philips Saeco Xelsis dostępne są w sprzedaży w Polsce w następujących rekomendowanych cenach detalicznych brutto:


Automatyczny ekspres do kawy Philips Saeco Xelsis Inox  HD8944/09  - 6 799 pln

Automatyczny ekspres do kawy Philips Saeco Xelsis Black  HD8943/19  - 6 199 pln

Automatyczny ekspres do kawy Philips Saeco Xelsis White HD8943/29  - 6 199 pln


Więcej szczegółów na stronie www.philips.pl/saeco

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony