Philips Airfryer przygotujesz ulubione potrawy bez dodatku oleju!
Wpisany przez Iza Rogulska   

Wszyscy uwielbiają chrupiące frytki. Teraz możesz podać je na obiad z domowymi nuggetsami czy kotlecikami rybnymi bez wyrzutów sumienia. Dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu Philips Airfryer przygotujesz ulubione potrawy bez dodatku oleju!

Philips AirfryerMałe przyjemności

Wszyscy lubimy frytki – najbardziej takie o złocistej, chrupiącej skórce i puszystym środku. Teraz możesz ulec namowom młodszych i starszych członków rodziny i podawać je częściej jako dodatek do obiadu. Dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu Philips Airfryer przygotujesz pyszne frytki zawierające nawet o 80% mniej tłuszczu
niż te przygotowane w zwykłej frytownicy. Opracowana przez Philips technologia Rapid Air pozwala smażyć bez oleju (lub z minimalną ilością) przy wykorzystaniu cyrkulacji gorącego powietrza i elementu grillującego. Philips Airfryer jest bezpieczny i oszczędny, więc można z niego korzystać codziennie. Przygotowanie blisko kilograma frytek trwa 20 minut przy użyci dwóch łyżek oleju lub oliwy!

Szybko i smacznie

Philips AirfryerUrządzenie wielofunkcyjne Philips Airfryer pomoże Ci szybko i w prosty sposób przygotować wielodaniowy posiłek dla rodziny. Dzięki specjalnemu separatorowi jedzenia możesz w tym samym czasie przyrządzić kilka rzeczy. W wielofunkcyjnym urządzeniu mogą powstać nie tylko chrupiące frytki, ale i pyszne domowe nuggetsy, zdrowe kotlety rybne, tapas, quiche a także desery, jak  na przykład ciasto czekoladowe. Jeśli zabraknie Ci inspiracji, wystarczy sięgnąć do dołączonej broszury z przepisami opracowanymi przez kulinarnego eksperta. Spośród 30 propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie i najbliższych!

Porządek w kuchni to podstawa

Wielofunkcyjne urządzenie Philips Airfryer dowodzi, że przygotowywaniu posiłków nie musi towarzyszyć myśl o bałaganie w kuchni. Wyjmowaną szufladę i kosz na jedzenie można myć w zmywarce, a wbudowany filtr powietrza chroni przed dymem i nieprzyjemnymi zapachami. Urządzenie jest również proste w przechowywaniu – specjalny schowek na przewód ułatwi utrzymanie porządku w Twoich szafkach.

Wielofunkcyjne urządzenie Philips Airfryer HD9220 dostępne będzie w sklepach od maja 2011 roku w rekomendowanej cenie 999,00 zł.

* w przypadku potraw mrożonych nie trzeba dodawać oleju. W przypadku świeżych produktów w zależności od preferencji od 0,5 do 1 łyżki oleju.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony