Saeco Incanto One Touch Milk Carafe: perfekcyjne wzornictwo i perfekcyjna kawa

Ekspres do kawy Saeco Incanto kryjący w sobie wysokiej jakości włoską technologię to nowy standard w swojej klasie. Elegancki design i niezrównany smak za każdym razem wzbogacają przeżycia związane z delektowaniem się kawą we własnym domu.

Marka Saeco, twórca systemu „od ziaren do filiżanki”, prezentuje w pełni automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy Incanto One Touch Milk Carafe dla osób poszukujących oryginalnego wzornictwa i wyśmienitej jakości kawy.


Obecnie, miłośnicy kawy jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej pragną w zaciszu własnego domu przygotowywać ulubione napoje znane z kawiarni, przy użyciu ekspresu, który dopełni stylowego wystroju ich wnętrza i wyrazi ich osobowość. Urzekający Incanto One Touch Milk Carafe jest wyrazem przyświecającego marce Saeco dążenia do doskonałości. Ten prosty w obsłudze i wypełniony opatentowanymi innowacjami ekspres pozwala rozkoszować się szeroką gamą rodzajów kawy – od espresso przez cappuccino po latte macchiato – przygotowywanych przez naciśnięcie jednego przycisku. Na wyszukane wzornictwo ekspresu Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco składa się charakterystyczna obudowa ze stali szlachetnej połączona z eleganckimi metalowymi detalami.

Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco zapewnia doskonały aromat dzięki opatentowanemu młynkowi, wykonanemu w całości z materiałów ceramicznych, który wydobywa maksimum smaku i zapewnia długotrwałe i jednolite działanie. Moc kawy można ponadto dostosować do własnych upodobań, wybierając spośród pięciu ustawień mielenia - od najdrobniejszego po najgrubsze - co pozwala uzyskać kawę mocniejszą lub łagodniejszą w smaku.

Sprytna konstrukcja ekspresu Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco pozwala przygotować cały wachlarz spersonalizowanych napojów – od espresso przez cappuccino po latte macchiato – w idealnej temperaturze i za dotknięciem zaledwie jednego przycisku. Dzięki innowacyjnemu, dwukomorowemu dzbankowi na mleko, ten nowy ekspres do kawy wytwarza wspaniałą, aksamitną piankę, która ostrożnie wlana do filiżanki zachwyci każdego amatora cappuccino.

Sprytna i łatwa w użyciu funkcja Memo zapamiętuje indywidualne ustawienia dotyczące proporcji każdego z zapisanych napojów. Moc i temperaturę kawy można spersonalizować stosownie do własnych preferencji przy pomocy intuicyjnego wyświetlacza, a moduł parzenia daje się w całości wyjąć, by ułatwić regularne czyszczenie.

Gwarancja 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia*

Ekspres Incanto One Touch Milk Carafe marki Saeco nie tylko parzy boską kawę, lecz również jest przepustką do świata, w którym miłośnicy kawy nie muszą się martwić usuwaniem kamienia. Jak wiadomo, regularne usuwanie kamienia wydłuża czas użytkowania ekspresu i poprawia smak kawy, jednak jest to czynność wyjątkowo czasochłonna i niekiedy również dość skomplikowana.  Ten w pełni automatyczny ekspres do kawy wyposażony jest w nowość: opatentowany filtr AquaClean, który minimalizuje odkładanie się kamienia i jeszcze bardziej oczyszcza wodę trafiającą do ekspresu. Ten innowacyjny filtr łatwo, jednym ruchem instaluje się w pojemniku na wodę. Usprawnia on proces filtrowania dzięki dwóm rozwiązaniom: wykorzystaniu technologii wymiany jonowej i porowatego mikro filtra, który wychwytuje cząsteczki pyłu. Ponadto, opatentowana trasa przepływu zapewniająca dokładniejsze oczyszczanie wody przekłada się na autentyczny smak kawy i poprawia jakość przygotowywanego napoju.

Filtr AquaClean jest kolejnym przykładem wagi, jaką marka Saeco przykłada do zaawansowanych technologii oraz jej determinacji w doskonaleniu absolutnie każdego aspektu w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Regularne wymienianie filtra oznacza, że można będzie przygotować 5000 filiżanek kawy* bez konieczności usuwania kamienia.

Ekspres Incanto One Touch Milk Carafe HD8917/09 marki Saeco będzie dostępny w rekomendowanej cenie detalicznej 3139 pln.

* Przy założeniu, że pojemność filiżanek wynosi 100 ml i przy ośmiu wymianach filtra, jak sugeruje urządzenie.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony