Parówki premium z Chrzanowa

Chrzanowska Manufaktura Wędlin poszerzyła swoją ofertę wędlin o kolejne pyszne nowości – Parówki z Chrzanowa z wysoką, bo aż 92%, zawartością mięsa.  Nie zawierają fosforanów, osłonki, są bezglutenowe, wędzone i pasteryzowane, jak domowe przetwory. Dzięki temu zachowują właściwości odżywcze oraz wyróżniają się doskonałym smakiem i aromatem.

parowki_z_chrzanowaPierwsza z nowości to delikatnie  wędzone parówki wyprodukowane z najlepszej jakości najszlachetniejszego mięsa z szynki, które jest znakomitym źródłem łatwo przyswajalnego białka. Szynka to także jedno z ulubionych mięs Polaków o wyjątkowej kruchości i soczystości, więc parówki z szynki na pewno przypadną do gustu wielbicielom tradycyjnych smaków. Te parówki mają jeszcze dodatkowe zalety – są bez osłonkowe, oraz bezglutenowe, a więc bezpieczne do spożywania przez wszystkich, niezależnie od wieku i wskazań żywieniowych. Podobnie jak pozostałe wędliny z  Chrzanowa także parówki zostały poddane są procesowi re-pasteryzacji co gwarantuje ich bezpieczeństwo.

Z kolei parówki z filetem z kurcząt, to idealna propozycja dla ceniących subtelne smaki. Także one dostarczą organizmowi cennego białka. Ze względu na mniejszą zawartość tłuszczu w porównaniu do innych gatunków mięs, Chrzanowskie parówki z filetem z  kurcząt będą idealne dla osób dbających o linię lub tych o wrażliwych żołądkach. Wędzone na złocistą, jasno słomkową barwę  i pozbawione osłonki zachęcą do jedzenia nawet największe niejadki. Parówki nie zawierają glutenu, fosforanów, oraz poddane są procesowi re-pasteryzacji, który wpływa zarówno na długi termin przydatności, jak i zachowanie ich właściwości odżywczych.

Kolejne nowości z Chrzanowa, parówki 92% w dwóch rodzajach stwarzają nowe możliwości kreowania smacznych dań. Doskonale smakować będą zarówno na zimno spożywane w charakterze pożywnej i zdrowej przekąski jak i po podgrzaniu. To smaczny dodatek do jajecznicy czy jajek sadzonych. Można je też wykorzystać do przygotowania szybkiego i pożywnego obiadu – robiąc z nimi zapiekankę, pizzę, makaron lub domową wersję lubianych hot-dogów. Na imprezę można parówki użyć do przygotowania koreczków, a okładając plastrami sera nawet upiec je na grillu.

Parówki premium z Chrzanowa są dostępne w praktycznych  opakowaniach o wadze 100 g. Można je kupić w dobrych sklepach spożywczych w cenie od 2,49 za opakowanie .
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony