Orbit® White Spearmint i Freshmint z uchwytem samochodowym

Twoje ulubione gumy do żucia Orbit® White Spearmint i Freshmint w dużych butelkach po 46 drażetek, w czerwcu dostępne będą w zestawie ze specjalnym uchwytem do samochodu!

orbit_white_

Podczas podróży, w drodze do pracy lub na spotkanie często sięgamy po szybkie przekąski i obowiązkową kawę, niestety zwykle po ich spożyciu nie mamy możliwości umycia zębów. Warto wtedy mieć pod ręką bezcukrową gumę do żucia Orbit®, która zwiększa wydzielanie śliny – co pomaga neutralizować kwasy osadu nazębnego, odpowiedzialne za rozwój próchnicy – a dodatkowo usuwa resztki pokarmu z zębów.

Dwa smaki Orbit® White Spearmint i Freshmint dostępne w postaci butelki, która mieści aż 46 ulubionych gum, już teraz nabyć można ze specjalnym uchwytem do samochodu. Dzięki niemu, Twoja ulubiona guma do żucia stanie się nieodłącznym towarzyszem każdego wyjazdu i elementem właściwej higieny jamy ustnej. Twój idealny towarzysz podróży, będzie zawsze pod ręką!

Spiesz się, promocyjna edycja Twoich ulubionych gum z (gratisowym) uchwytem samochodowym będzie w sprzedaży do wyczerpania zapasów!

Sugerowana cena: 5,99 zł / opakowanie 46 drażetek.

Zdrowie zębów zależy właśnie od prawidłowej higieny jamy ustnej chroniącej przed próchnicą. Cztery proste kroki pomogą w zachowaniu zdrowych i pięknych zębów:

  • Dokładnie szczotkuj zęby pastą z fluorem przynajmniej dwa razy dziennie.
  • Stosuj dodatkowe środki do higieny jamy ustnej, aby oczyścić przestrzenie międzyzębowe (szczoteczki i nitki międzyzębowe, płyny do płukania jamy ustnej).
  • Żuj bezcukrową gumę po jedzeniu lub słodkich napojach, gdy nie możesz umyć zębów.
  • Regularnie odwiedzaj lekarza stomatologa, co najmniej raz na 6 miesięcy.

Bezcukrowe gumy do żucia Orbit® doskonale zadbają o higienę jamy ustnej, odświeżają także oddech po każdym posiłku i zapewniają nienaganną biel zębów i promienny uśmiech.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony