Z Multicookerem przez żołądek do serca

W walentynkowy wieczór 14 lutego na antenie FOX Life zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego rozrywkowego programu kulinarnego “Coś tu się kroi”, w którym podczas kulinarnych zmagań uczestnicy będą mieli do dyspozycji wielofunkcyjne urządzenie Philips Multicooker.

 

multicoocerUczestnikami każdego z odcinków „Coś tu się kroi” będzie singiel zgadzający się z popularnym powiedzeniem „przez żołądek do serca” oraz czterech śmiałków płci przeciwnej, którzy będą rywalizować o względy głównego bohatera. W trakcie programu konkurenci będą musieli poradzić sobie z różnymi zadaniami dotyczącymi sztuki gotowania, sposobu prezentacji przygotowanych dań i nierzadko własnej osobowości. Rywalizujący będą eliminowani na poszczególnych etapach, a w finale odcinka poszukujący bohater zdecyduje, z kim chciałby się spotkać na romantycznej kolacji.

Kulinarnym wyzwaniom z pewnością łatwiej będzie sprostać z pomocą wielofunkcyjnego urządzenia Multicooker. Gotowanie z nim jest proste i co ważne, gdy w grę wchodzą silne emocje, trudno tu coś zepsuć! Przygotowanie potraw w Multicookerze nie wymaga wiele uwagi, ponieważ gotują się one automatycznie. Dzięki 12 programom, m.in. do: gotowania, smażenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania makaronu czy ryżu, jak również pieczenia Multicooker pozwala zaskakiwać różnorodnością i smakiem przygotowywanych potraw za każdym razem. Nie inaczej będzie w programie „Coś tu się kroi”.

Program startuje już w piątek 14 lutego, a kolejne odcinki będą miały swoją premierę w piątki o 21.00.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony