Lubelska Antonówka i Drink Red Apple

Gdyby zastanowić się nad niezapomnianymi smakami, takimi, które rozpoznajemy z zamkniętymi oczami, na myśl przychodzą wszystkie te tradycyjne, znane od pokoleń. Chętnie po nie sięgamy, bo dzięki nim wracają wspomnienia. Do takich źródeł sięgnął producent wódek Lubelskie, tworząc trunek z niezapomnianej antonówki.

Tej jabłoni nie sposób pomylić z żadną inną. Bardzo stara odmiana niegdyś powszechnie uprawiana na północy Europy, dziś jest wyjątkowym rarytasem. Nowa Lubelska Antonówka, powstała na bazie soczystych owoców właśnie tego drzewa, jest tradycyjnie polska, doskonale rozpoznawalna i wyjątkowo smaczna.

W nowej Lubelskiej Antonówce, która z jednej strony jest soczyście jabłkowa, a z drugiej lekko cytrusowa można odnaleźć szczyptę tradycji z domieszką orzeźwiającej cytryny. Doskonały smak na lato. Propozycja przygotowana dla tych, którzy hołdują polskim obyczajom i tych, którzy lubią eksperymenty smakowe. Antonówkę odkrywany na nowo: idealna w tradycyjnym w shocie, podana na lodzie lub w drinku, z dodatkiem 7UP lub soku grejpfrutowego. Szykuje się nowy hit letnich spotkań i przyjęć.

Lubelska Antonówka to dziewiąty wariant smakowy w rodzinie Lubelskich – lidera rynku wódek smakowych w Polsce (udział 32.82%, Nielsen, volume share in Flavoured vodkas, Luty 2013).

Dostępna w butelkach o pojemności 0,5l, 0,2l oraz 0,1l. Sugerowana cena detaliczna wynosi 21,45 pln za 0,5l.

antonówkaDrink Red Apple

Składniki:

40 ml Lubelska Antonówka

25 ml Grenadyna

Woda gazowana top up

Cząstki pomarańczy

Do wysokiej szklanki wrzucić kilka kostek lodu (lub lód kruszony). Wlać Lubelską Antonówkę oraz grenadynę. Całość uzupełnić wodą gazowaną i udekorować cząstkami pomarańczy.

 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony