Ranking liceów - Kraków

Zegarki Lacoste BORNEO. Wyraziście męska kolekcja jesień / zima 2012.  Email
Moda i styl
Wpisany przez Mirek   
poniedziałek, 17 września 2012 09:30

Lacoste wprowadza duże i odważne męskie czasomierze na ostatni sezon 2012. Kolekcja BORNEO  posiada dużą, plastikową obudowę tarczy i komfortowy silikonowy pasek z wytłoczoną nazwą marki  Lacoste. Ten intrygujący czasomierz nie tylko świetnie wygląda i skupia wzrok na jego właścicielu, ale również - jeśli nie przede wszystkim – funduje bezproblemowe  odmierzanie czasu w najlepszym, markowym wydaniu.

Zegarki BORNEO dostępne są w wielu graficznie świeżych,  ciekawych kolorystycznie kombinacjach,  uzupełnionych aluminiowymi indeksami, które nadają zarówno samej tarczy jak i całemu zegarkowi  powalającej intensywności.

BORNEO to dominacja czerni w designie, jednak tym co uderza i sprawia, że ten zegarek chce się po prostu mieć na swojej ręce, są wymownie przebijające się detale w niebieskim, białym, żółtym lub czerwonym kolorze. Z kolei białe modele BORNEO mogą pochwalić się zielonymi szczegółami, tak charakterystycznymi dla marki Lacoste, której logotypem jest zielony aligator.

Kolekcje zegarków Lacoste charakteryzują się tym, że noszą nazwy miast rozsianych po całym świecie. Wśród nich znajdziemy hiszpańską Barcelonę, francuską Niceę, kanadyjski Montreal, indyjski Goa czy najnowsze japońskie Tokyo.

Oficjalnym dystrybutorem zegarków Lacoste w Polsce jest firma Zibi S.A.

Zegarki BORNEO, w zależności od modelu, dostępne są w cenie 549zł. i 699 zł.

Tags:
 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony