Ranking liceów - Kraków

Corin hołd złożony kobiecie!
poniedziałek, 14 grudnia 2009 14:38

Każda z linii bielizny Corin to hołd złożony prawdziwej kobiecie pewnej siebie, eleganckiej, wymagającej, ceniącej wygodę i luksus.
Firma właśnie przedłużyła kontrakt z popularną pogodynką.  Omenaa pozostanie więc ambasadorką marki Corin.  Już teraz można podziwiać ją w ultraeleganckiej kolekcji na jesień i zimę 2009.

Według Omeny bielizna musi być zarówno ładna, kobieca, jak i wygodna. Nie godzi się na żadne kompromisy. Twierdzi, że bielizna Corin, jest nie tylko bardzo atrakcyjna, ale również komfortowa w ciągu dnia, co jest dla niej szczególnie ważne. Dlatego wybór Omeny padł właśnie na tę markę  i  może ona polecić ją innym kobietom. Bielizna Corin to hołd złożony prawdziwej kobiecie- pewnej siebie, zmysłowej, wymagającej, ceniącej wygodę i luksus.

 

Mariusz Hanczka, zakładając firmę Corin nie przypuszczał, że produkty tej marki spotkają się z tak dużym zainteresowaniem ludzi z różnych stron świata. Corin z sukcesem i systematycznie prezentuje swoje najnowsze kolekcje na najważniejszych międzynarodowych targach sektora bieliźniarskiego takich jak: Salon De La LINGERIE w Paryżu, w Moskwie, Kijowie, Harrogate w Wielkiej Brytanii, a ostatnio podbija Stany Zjednoczone, prezentując nowości na targach bielizny w Nowym Jorku, Las Vegas i we Włoszech. Z wielkim sukcesem kolekcje sprzedawane są w Rosji, na Ukrainie, w Grecji, Anglii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Finlandii, na Cyprze, w Kazachstanie,  Czechach, a nawet na Tajwanie.
Sukces firmy Corin nie jest jednak bezpodstawny. Jej bielizna łączy komfort z elegancją i ekskluzywnością. Przy tym bielizna tej marki wykonana jest z najwyższej jakości surowca i z zachowaniem najwyższych standardów produkcji. Bielizna Corin to prawdziwy luksus, w dodatku za przystępną cenę.
Twarzą marki Corin jest  Omenaa Mensah. Firma Corin przedłużyła z nią właśnie kontrakt na kolejne sezony. Ta popularna prezenterka telewizyjna zgodziła się ambasadorować marce Corin, ponieważ uważa, że bielizna powinna być zarówno zmysłowa, kobieca, jak i wygodna. Nie jest łatwo stworzyć bieliznę, która nie straci z komfortu na rzecz elegancji czy z elegancji na rzecz komfortu, jednak bielizna Corin jest zarówno bardzo kobieca jak i niewiarygodnie komfortowa, dlatego wybór Omeny padł właśnie na tę markę  i  może ona polecać ją innym kobietom.
Na produkcję firmy składają się dwie linie – Classic  i Fashion.
Kolekcja Classic to modele, które znajdują się w stałej ofercie. Są to modele klasyczne  i ponadczasowe zarówno pod względem konstrukcji jak i gamy kolorystycznej. Ich dostępność gwarantowana jest  przez cały rok, a nawet wiele sezonów.  Warta polecenia jest najnowsza linia z kolekcji Classic „Xenia”. To idealnie gładka bielizna, doskonale dopasowana do ciała. Obecnie produkowana jest w kolorze czarnym i beżowym, na wiosnę pojawi się również w odcieniu delikatnej wanilii. Bielizna z linii „Xenia” jest jak druga skóra, niewidoczna i doskonale dopasowana, jest niezauważalna nawet pod najbardziej obcisłą odzieżą. Jest niewidoczna, aby wyeksponować figurę kobiety, jej elegancję, klasę i wdzięk.
Natomiast kolekcje Fashion eksperymentują zarówno z surowcem jak i kolorem. Główną rolę odgrywa w nich moda.
Projektanci firmy Corin stale śledzą światowe trendy w modzie, dlatego kolekcja jesień- zima 2009 czerpie z dwóch przeciwstawnych trendów.  Z jednej strony spokojna, klasyczna czerń ożywiona jedynie subtelnym haftem, z drugiej – nowoczesne, intensywne kolory i bogactwo motywów na tkaninach. Z pewnością panie w każdym wieku, o różnym guście i osobowości znajdą wśród tych propozycji coś dla siebie.
Kobietom, które szczególnie cenią klasyczną elegancję z  pewnością przypadnie do gustu bielizna z kolekcji Gabriella, Sharpey i Lazurite. W tej linii główną tendencję wyznacza czerń, ale zapuszczają się także na jej nieprzeniknione tereny kolory – brąz, fiolet i szarość, które sprzymierzone doskonale ze sobą współgrają. Satyna i przezroczystości, modne w poprzednim sezonie, ustępują pola haftowanym tkaninom, które wszystko zakrywają, aby… kusić i zachęcać do odsłonienia.
Natomiast kolekcje Flora i Alisson przeznaczone są dla kobiet o wyraźnej osobowości. Dla tych, które kochają uwodzić i zdobywać, wykorzystując do tego celu urok i zmysłowość. Dominują prowokacyjne kolory – brązy i szarości. Wzorzyste tkaniny w lekkie, rozmyte motywy i kwiatowe hafty zapewniają idealnie harmonijny wygląd. Nie obowiązują tutaj żadne reguły. To kolekcje, które urzekają subtelnym i nieoczekiwanym zestawieniem wzorów i tkanin. Niezwykłe połączenia koronek i oryginalnych motywów zwierzęco-kwiatowych pobudzają wyobraźnię i wprawiają w optymistyczny nastrój.


 

Copyright © 2009-2018 meskimbyc.pl Wszelkie prawa zastrzeżone | mapa strony